در انتظار اعلام اسامی نامزدها و برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک در موعد مقرر

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، قرار است نتیجه بررسی صلاحیت کاندیداهای پست‌های ریاست، نایب رئیسی و عضویت در هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک امروز اعلام شود تا به این ترتیب شرایط برگزاری انتخابات در تاریخ 6 شهریور ماه هموارتر شود. در صورتی که این اتفاق رخ دهد بعد از دو بار تعویق تاریخ برگزاری انتخابات، در نهایت  روز 6 شهریور تکلیف کمیته ملی المپیک مشخص خواهد شد.

برای شرکت در انتخابات کمیته 31 نفر در 36 پست (8 نفر ریاست، 9 نفر نایب رئیسی و 19 نفر هیئت اجرایی) نام نویسی کرده‌اند.

با توجه به صحبت‌های اخیر رئیس کمیته ملی المپیک و تأکید بر برگزاری انتخابات و همچنین مصاحبه شب گذشته وزیر ورزش با خبرنگاران و بیان اینکه «تکلیفی قانونی بر عهده ماست و باید انتخابات کمیته ملی المپیک را سر موقع و با نظم و ترتیب برگزار کنیم» و درخواست رؤسای فدراسیون‌ها برای تعیین تکلیف کمیته ملی المپیک تا قبل از بازی‌های آسیایی، مشخص است که این بار همه بخش‌های ورزش کشور به دنبال برگزاری انتخابات هستند مگر اینکه اتفاقات دیگری رخ دهد.

مطمئناً با برگزاری انتخابات در زمان مقرر نه تنها از هدر رفتن زمان و انرژی برای طی کردن روند برگزاری انتخابات جلوگیری می‌شود بلکه نشان می‌دهد همه به فکر اعتلای ورزش کشور در فاصله باقی‌مانده تا بازی‌های آسیایی هانگژو و المپیک پاریس هستند.

انتهای پیام/