خراسان رضوی در لیگ برتر والیبال کشور صاحب نماینده شد

وی ادامه داد: این شرکت دانش بنیان که تاکنون در عرصه جهاد اقتصادی در خدمت مردم بوده است اکنون با حضور در عرصه باشگاه داری حرفه ای به عنوان ناجی والیبال خراسان رضوی پا به عرصه تیم داری گذاشته است.

رییس هیات والیبال خراسان رضوی گفت: مالک این شرکت دانش بنیان روز گذشته با پرداخت هزینه ورودی تیم لیگ برتر، حضور خود را در این رقابت ها قطعی کرد.

تلاش ما حضور آبرومندانه در لیگ برتر والیبال است

مالک باشگاه نیان الکترونیک نیز به خبرنگاران گفت: تلاش می کنیم با بهره مندی از ظرفیت های موجود در خراسان رضوی از همین ابتدا تیمی آبرومند و موفق را وارد لیگ برتر کنیم.

محمد علی چمنیان با بیان این که دیدگاه شرکت در ابتدا تیم داری در رشته فوتبال بود افزود: پس از بررسی های کامل، تیم‌داری در این رشته را به خاطر حواشی زیاد کنار گذاشتیم و با برگزاری نشستهایی با مسوولان استانی و شهری در نهایت رشته والیبال را برای فعالیت ورزشی انتخاب کردیم.

وی اضافه کرد: والیبال مشهد در چند سال گذشته بزرگانی را در سطح نخست والیبال ایران و جهان معرفی کرده است لذا امیدوار هستیم با تکیه بر این ظرفیت بومی شرایط جدیدی را برای والیبال استان رقم بزنیم.

مالک باشگاه نیان الکترونیک با اشاره به این که هنوز در خصوص جذب بازیکن و کادر فنی قراردادی امضا نشده است گفت: برای حضور موفق در رقابت های لیگ بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال بودجه نیاز است تا مجموعه تیم در ادامه رقابت ها با مشکل مواجه نشود.

سی و ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان کشور از هفتم مهر ماه آینده آغاز می شود و تیم نیان الکترونیک خراسان در نخستین دیدار خود میهمان پاس گرگان خواهد بود.