خبرنگاران همواره در مسیر «جهاد تبیین» گام بردارند


خبرنگاران همواره در مسیر «جهاد تبیین» گام بردارند

فرمانده سپاه شهرستان چالوس گفت: آگاهی دادن مردم با توجه به بیانات مقام معظم رهبری «جهاد تبیین» است و باید در این مسیر قلم بزنیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ عابدین داغمه‌چی فرمانده سپاه شهرستان چالوس در جمع خبرنگاران بسیجی با گرامیداشت شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم، امنیت و وطن، با قدردانی از خبرنگارانی که همواره در امر اطلاع‌رسانی و آگهی بخشی جامعه تلاش دارند، اظهار داشت: قلم‌ها برای رضای خدا باشد و گره از کار مردم باز شود.

وی ادامه داد: آگاهی دادن مردم با توجه به بیانات مقام معظم رهبری «جهاد تبیین» است و باید در این مسیر قلم بزنیم.

فرمانده سپاه شهرستان چالوس گفت: از عملکردهای گذشته تا به امروز مقایسه‌ای داشته باشیم و خدمات عمومی مختلفی که به مردم شد، اطلاع‌رسانی شود و اقدامات و خدمات نظام برای مردم تبیین شود.

وی با اشاره به اینکه در قلم زدن قدردان تلاش‌های مسئولان نیز باشیم، تصریح کرد: از سویی دیگر کمی یا کاستی‌‌ها هم اطلاع‌رسانی شود و به آن متذکر شد تا برطرف شود.

سرهنگ‌ داغمه‌چی بیان داشت: انتقاد منصفانه خوب است و در راستای رضای خدا و حل مشکلات مردم باشد.

وی با اشاره به اینکه در سال 1401 برنامه‌های خوبی داشتیم، افزود: گل سرسبد ما حضور شهدای خوشنام در شهرستان چالوس بود که برکات زیادی به همراه دارد.

فرمانده سپاه شهرستان چالوس به سیل اخیر در مناطق روستایی بخش مرزن‌آباد چالوس اشاره کرد و گفت: در سیل اخیر بلافاصله نیروهای بسیج و سپاه به میدان آمدند و همچنان نیز با گذشت چند هفته از آن سیل ویرانگر، در مناطق سیل‌زده حضور دارند و به مردم خدمت می‌کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره ساماندهی گلزار شهدای چالوس ابراز داشت: گلزار شهدای چالوس ساماندهی شد و در محوطه آن موکت و چمن نصب شد و فضای بسیار خوب و بهتری ایجاد شد.

سرهنگ‌ داغمه‌چی در پایان تأکید کرد: در کنار مردم باشید و برای رفع گره مردم تلاش کنید.

به گزارش موج؛ در پایان این نشست صمیمی، از خبرنگاران بسیجی شهرستان چالوس به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شد.