حمایت باهنر از عملکرد دولت رئیسی

محمد رضا باهنر عصر پنجشنبه در پنجمین دوره انتخابات شورای استانی جامعه اسلامی مهندسین گیلان اظهار کرد: جامعه اسلامی مهندسین بیش از ۳۵ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و با گروه‌ها و صنف‌های مختلفی همکاری کرده است.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین کشور با بیان اینکه نباید سیاستمداران گذشته را فراموش کرد زیرا آنها نیز در توان خود خدماتی ارائه کرده‌اند، گفت: هر دولتی همان طوری که نقاط قوت داشته در کنار آن نیز دارای نقاط ضعف فراوانی نیز بوده است.

وی با تاکید بر اینکه جامعه مهندسین تلاش می‌کند تا از نخبگان در شورای خود استفاده کند، تصریح کرد: مجمع جامعه مهندسین یکی از صنف‌های سیاسی و تخصصی که از سابقه زیادی برخوردار است.

باهنر به استقرار یک ساله دولت رئیسی و عملکرد قابل قبول آنها اشاره کرد و افزود: هشت سال دفاع مقدس، هشت سال سازندگی را نیز با خود به همراه داشت و با توجه به اینکه کشور بسیار گران اداره می‌شود اما در یک سری از شاخص‌ها از سایر کشورهای آسیایی بالاتر هستیم.

باهنر با بیان اینکه ما سعی کرده‌ایم که یک مجموعه نخبه‌گرا باشیم و در این تشکل به‌عنوان اتاق فکر به پیشرفت این روند کمک کنیم افزود: باید از این دولت حمایت کنیم و نقد و راهنمایی هم انجام دهیم و در دل مردم امید ایجاد کنیم، اگر این کشور شروع به حرکت سریع کند می‌توانیم به قله‌هایی برسیم که بسیار رفیع است.

دولت سیزدهم کارنامه قابل قبولی دارد

فعالیت جامعه اسلامی مهندسین گیلان در ۵۶ شهر

نماینده رشت و خمام در مجلس در پنجمین مجمع عمومی جامعه اسلامی مهندسین گیلان با اشاره به فعالیت دو دهه‌ای این تشکل اظهار کرد: در همه ۵۶ شهر کوچک و بزرگ استان گیلان این تشکل فعال است.

جبار کوچکی نژاد گسترش تشیکلات شورای مرکزی استان کار سختی بود اما با همکاری همه صورت گرفت، افزود: جلسات فصلی در همه شهرها برگزار و از شخصیت‌های کشوری بهره گیری می‌شود.

نماینده رشت و خمام در مجلس با اشاره به اینکه جامعه اسلامی مهندسی توانسته در مجامع مختلف سیاسی و تخصصی جایگاهی پیدا کند، گفت: تشکیلات جامعه اسلامی مهندسی گیلان از امکانات و ظرفیت‌های بسیاری برخوردار است.

وی با بیان اینکه ۲۰۰ نفر از اعضای مؤثر ۵۶ شهر هستند، گفت: در این انتخابات از ۲۸ کاندید ۱۵ نفر انتخاب ۴ نفر هم بازرس انتخاب می‌شوند، ادامه داد: میانگین سنی ۴۳ سال بوده و به دنبال جوان گرای بوده‌ایم و ۱۹ درصد مدرک دکتری و ۵۶ درصد نیز ارشد دارند.