حسینی: میزبانی در مسجدسلیمان حق مسلم نفت است/ امیدوارم کیفیت واقعی‌مان را نشان دهیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید مجتبی حسینی درباره دیدار فردای تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: با توجه به نتیجه هفته قبل‌مان که نتیجه بدی بود، سعی کردیم در طول هفته از نظر روحی و جسمی روی بچه‌ها کار کنیم و نقاط ضعف‌‌مان را ببینیم و خودمان را خیلی خوب برای بازی سخت دیگری آماده کنیم. امیدوارم بچه‌ها از بازی قبل درس گرفته باشند و کیفیت واقعی‌شان را بروز دهند.

وی با اشاره به اعتراض چند باشگاه به برگزاری بازی‌های نفت در مسجدسلیمان، عنوان کرد: میزبانی نفت در مسجدسلیمان حق مسلم این تیم و مردم این شهر است، چون تنها دلخوشی این شهر همین تیم فوتبالش است. در سالی که در این تیم کار می‌کردم از نزدیک شاهد بودم که مردم چقدر علاقمند به این تیم هستند. امیدوارم مسئولان نگاه بهتری به امکانات این شهر داشته باشند و کمک کنند. برگزاری بازی در این شهر هیچ مشکلی ندارد و کیفیت زمین ورزشگاه مسجدسلیمان هم خیلی خوب است. باید به این شهر کمک کنیم نه اینکه آنها را محروم کنیم.

سرمربی پیکان گفت: با نتیجه ضعیفی که در هفته قبل گرفتیم، حساسیت‌ بازی برای ما بیشتر شده است. امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم.

حسینی درباره غایبان تیمش در مسابقه فردا عنوان کرد: یکی از مدافعان‌مان آسیب‌دیده و فکر می‌کنم به این بازی نمی‌رسد. امیدوارم بازی خوب و تماشاگرپسندی برگزار شود.

انتهای پیام/