حسینی: بزرگترین اشتباهم جدایی از نفت مسجدسلیمان بود/ به بازیکنانم بابت وقت‌کشی تذکر دادم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجتبی حسینی در نشست خبری بعد از برتری 2  بر یک تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: بعد از غافلگیری در بازی هفته قبل توانستیم خودمان را جمع و جور و تیم خوب نفت مسجدسلیمان را در دو بازی گذشته به خوبی آنالیز کنیم. بچه‌ها زحمت کشیدند و بازی خوبی ارائه دادند و به یک برد حیاتی دست پیدا کردیم.

وی اضافه کرد: مصدومیت مدافع‌مان امیر حسین غلامی همه ما را متاسف کرد و امیدوارم چیزی که فکر می‌کنیم نباشد. این برد را به او تقدیم می‌کنیم.

سرمربی پیکان یادآور شد: در زمانی که من اینجا بودم مردم مسجدسلیمان لطف به من داشتند. فکر می‌کنم بزرگترین اشتباه زندگی‌ام این بود که در آن فصل از این تیم خوب جدا شدم. خداراشکر می‌کنم که نفت در لیگ برتر جایگاه خوبی دارد.

وی درباره وقت‌کشی بازیکنانش در زمین، عنوان کرد: بچه‌ها جوان هستند و تصور کردند که می‌توانند اینگونه بازی را کنترل کنند. من لب خط به آنها تذکر دادم و فکر می‌کنم فقط یک بار این اتفاق رخ داد.

حسینی درباره عصبانیتش درکنار زمین گفت: در آن صحنه خطای شدیدی شد و فیزیوتراپ تیم ما گفت که رباط صلیبی بازیکن ما پاره شد. این اتفاق یکی از دردناک‌ترین اتفاقات برای یک بازیکن است.

انتهای پیام/