جیمی کاراگر جواب بی‌اعتنایی رونالدو را داد + عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جیمی کاراگر با انتشار یک پست در توئیتر پاسخ نادیده گرفتن شدنش توسط کریستیانو رونالدو در کنار زمین بازی قبل از مصاف دوشنبه شب تیم‌های منچستریونایتد و لیورپول را داد.

رونالدو پیش از آغاز این مسابقه‌ که منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد آن را 2 بر یک برد، به سمت چهار مجری شبکه اسکای اسپورتس از جمله جیمی کاراگر مدافع و کاپیتان سابق لیورپول، گری نویل مدافع سابق منچستریونایتد و روی کین هافبک پیشین شیاطین سرخ که در کنار زمین چمن ورزشگاه اولدترافورد ایستاده بودند رفت. ستاره پرتغال اما در کمال تعجب جیمی کاراگر مدافع سابق لیورپول را که از همه نزدیک به او قرار داشت و حتی به سمتش رفته بود تا با او صحبت کند را نادیده گرفت و از خوش و بش با دو ستاره سابق منچستر یونایتد و به مرکز زمین برگشت تا خودش را گرم کند.

کریستیانو رونالدو , تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس ,

جیمی کاراگر در جواب این حرکت رونالدو در صفحه شخصی‌اش در توئیتر نوشت: «به من بی‌محلی شد، چون از همان روز اول حرف‌هایم درباره رونالدو درست از آب درآمد، البته خود او هم از سوی اریک تن هاخ نادیده گرفته شد و این نشان می‌دهد که سرمربی تیم هم با من هم عقیده است. شاید اسطوره‌های سابق منچستریونایتد (چاپلوس‌ها!) هم الان دیگر با من هم عقیده باشند.»

کاراگر پس از شروع ضعیف منچستریونایتد در فصل جاری قبل از برد این تیم برابر لیورپول، رونالدو را به نوعی مسبب به هم ریختن اوضاع شیاطین سرخ دانست و رونالدو هم با حرکتی که انجام داد خواست انتقاد کاپیتان سابق لیورپول را تلافی کند.

انتهای پیام/