جزئیات بیشتر از حضور بانوان در دیدار استقلال

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجید شهیدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: برای نخستین بار یکی از دیدارهای لیگ برتر با حضور تماشاگران خانم برگزار خواهد شد. بر این اساس با توجه به قانون استفاده از 30 درصد ظرفیت ورزشگاه‌ها به دلیل کرونا و فروش 28 هزار قطعه بلیت بازی استقلال و مس کرمان، قرار است در مرحله نخست حضور خانم‌ها در مسابقات لیگ برتر، تعداد محدودی از هواداران خانم با تهیه بلیت از طریق سامانه فروش بلیت رقابت‌ها، دیدار تیم‌های استقلال و مس کرمان را از نزدیک تماشا کنند.

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان افزود: این تماشاگران از در شرقی و پس از گذر از گیت کنترل بلیت وارد ورزشگاه شده و با اتوبوس‌های تعیین شده به سمت تونل و سکوی ویژه تماشاگران خانم منتقل خواهند شد.

شهیدی با اشاره به دیدارهای پیش روی لیگ برتر عنوان کرد: قرار است همزمان با برگزاری رقابت‌های لیگ برتر در هفته‌های آینده و با فراهم شدن شرایط و زیر ساخت‌های لازم به این تعداد تماشاگر خانم برای حضور در مسابقات لیگ برتر افزوده شود.

وی گفت: در حال حاضر ورزشگاه آزادی تهران آماده پذیرایی از تماشاگران خانم است. شرایط ورزشگاه‌های دیگر استان‌ها را هم مورد بررسی قرار می‌دهیم تا در صورت فراهم بودن شرایط و امکانات برای پذیرایی از تماشاگران خانم، این امکان در ورزشگاه‌های دیگر نیز مهیا شود.

همچنین باشگاه استقلال اعلام کرد: بلیت فروشی مسابقه تیم‌های استقلال و مس کرمان از طریق سایت https://footballeticket.ir آغاز شده است.

با اعلام سعید فتاحی معاون ورزشی باشگاه استقلال، طبق هماهنگی‌های صورت گرفته و اخذ مجوزهای لازم، بانوان هوادار تیم فوتبال استقلال می‌توانند از طریق سایت فوق، اقدام به خرید بلیت مسابقه کنند.

بانوان از ورودی شرقی ورزشگاه آزادی، پارکینگ شماره 21 می‌توانند وارد ورزشگاه شده و از طریق تونل شماره 2 در سکوی شماره 5 مستقر شوند. اتوبوس برای انتقال بانوان محترم از پارکینگ شماره 21 به تونل 2 و بالعکس در نظر گرفته شده است. همراه داشتن بلیت ورودی و کارت ملی نیز الزامی است.

انتهای پیام/