جریمه ۲۸۵ میلیاردی متخلفین در گشت های مشترک


جریمه ۲۸۵ میلیاردی متخلفین در گشت های مشترک

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت : بیش از ۷۰۰ مورد بازرسی توسط گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان از واحدهای صنفی ، تولیدی و خدماتی در ماه مرداد انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج فارس،غلامرضا سالاری، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت : بیش از ۷۰۰ مورد بازرسی توسط گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان از واحدهای صنفی ، تولیدی و خدماتی در ماه مرداد انجام شده است.

وی ادامه داد: این بازرسی ها با همکاری دستگاههای متولی نظارت از جمله اتاق اصناف ، سازمان صمت ، شبکه های بهداشت ، استاندارد و … انجام و با توجه به حضور رییس شعبه تعزیرات در این بازرسی ها ، پرونده های متشکله ، در محل رسیدگی و متخلفین اعمال قانون شده اند .

غلامرضا سالاری افزود : بیشترین تمرکز در گشت های مشترک بر حوزه تولید و عرضه کالاهای اساسی بوده که با توجه به اهمیت موضوع ، مجازات های سنگینی برای متخلفین صادر و اجرای شده است.

سالاری از جریمه ۲۸۵ میلیارد ریالی متخلفین در گشت های مشترک مرداد ماه خبر داد اظهار داشت : پیگیری و رسیدگی به گزارشات و شکایات شهروندان در اولویت اقدامات گشت های مشترک است از این رو شهروندان می توانند گزارشات خود را به سامانه های ۱۲۴ سازمان صمت و ۱۳۵ تعزیرات اعلام کنند تا مراتب توسط اکیپ های بازرسی بررسی شده و با متخلفین برخورد تعزیراتی شود.