جام جهانی پاراتیراندازی| درخشش ملی‌پوشان ایران با کسب 3 طلا و یک نقره

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، درادامه رقابت‌های جام‌جهانی پاراتیراندازی به میزبانی کشور کره جنوبی، امروز سه شنبه یکم شهریور ماه سید محمدرضا میرشفیعی در ماده P1 ( تپانچه بادی آقایان) به مصاف حریفان خود رفت که در مرحله مقدماتی در رده نخست قرار گرفت و راهی مرحله فینال شد که در این مرحله با ثبت رکورد 236 در جایگاه اول ایستاد و موفق به کسب مدال طلا شد. این در حالی است نماینده کشور هند که در پارالمپیک توکیو موفق به کسب مدال شده بود، در این رقابت‌ها از رسیدن به مدال بازماند.

در ماده تراپ نیز، عبدالرضا توسلی‌خواه نماینده کشورمان در مرحله مقدماتی در جایگاه نخست قرار گرفته بود، اما مرحله فینال به دلیل به حدنصاب نرسیدن برگزار نشد و بر همین اساس مدال طلا به او اهدا شد.

همچنین نسرین شاهی و ساره جوانمردی در ماده P2 ( تپانچه بادی بانوان) راهی مرحله فینال شدند که در این مرحله نسرین شاهی با ثبت رکورد 238.4 در جایگاه نخست قرار گرفت و به مدال طلا مسابقات دست یافت. ساره جوانمردی دیگر نماینده کشورمان در این ماده در مرحله فینال با ثبت رکورد 234.3 مقام دوم و مدال نقره را از آن خود کرد.

 

انتهای پیام/