ثبت‌نام سرپرست فدراسیون دوچرخه‌سواری در انتخابات/ هاشم‌کندی: منعی برای ادامه فعالیتم نیست، اما …

رسول هاشم کندی سرپرست فدراسیون دوچرخه‌سواری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره ثبت‌نام در انتخابات ریاست این فدراسیون اظهار داشت: به طور مستقل در این انتخابات شرکت کردم و به هیچ کس و هیچ جا وصل نیستم. با سایر نفراتی هم که ثبت‌نام کردند، هیچ ارتباطی ندارم.

وی درباره لغو نشست هم اندیشی در جزیره کیش گفت: دعوت برای حضور در این نشست از چند ماه قبل صورت گرفته بود، اما هر بار فرصت نمی‌شد. به هر حال قرار شد این نشست 7 شهریور باشد که با توجه به ثبت‌نام من در انتخابات فدراسیون و برای آنکه شائبه‌ای درخصوص انتخابات ایجاد نشود، این نشست هم‌اندیشی را لغو کردیم تا حساسیتی ایجاد نشود.

هاشم کندی درباره ادامه حضورش در فدراسیون با توجه به ثبت‌نام در انتخابات گفت: این مسئله با تصمیم وزارت ورزش و هیچ مقاومتی در این خصوص نخواهم کرد. ماموریت من این بود که سرپرست فدراسیون باشم؛ نزدیک به یک سال در این پست بودم و سعی کردم تمام تلاشم را برای موفقیت دوچرخه‌سواری انجام دهم. اگر صلاح بدانند، استعفا می‌دهم. ضمن اینکه امیدوارم قوانین بین‌المللی باعث آسیب دیدن این رشته نشود. به هر حال وزارت ورزش باید ملاحظات کاملی در این باره داشته باشد. در قوانین داخلی و خارجی منعی برای ادامه فعالیتم وجود ندارد، اما تصمیم نهایی با وزارت ورزش است.

 

انتهای پیام/