تیم صنعت آب و برق استان قزوین در مسابقات سراسری دارت بانوان به مقام سوم رسید

به گزارش خبرنگار ورزشی برنا از قزوین؛ نهمین دوره مسابقات سراسری دارت بانوان وزارت نیرو به میزبانی هیئت ورزش استان کرمانشاه (شرکت برق منطقه ای غرب)به مدت 4 روز برگزار شد.

فرزانه صادق زاده دبیر انجمن رشته ورزشی دارت وزارت نیرو در مورد این رقابتها به خبرنگار برنا اظهارداشت: این مسابقات به مناسبت گرامیداشت شهدای صنعت آب و برق از تاریخ 26  لغایت 29  مرداد ماه با شرکت 17 تیم از 13 استان کشور در کرمانشاه برگزار شد.

image_2022_8_22-9_41_30_389_TEH

وی افزود: در این مسابقات 61 نفر بازیکن در رده های انفرادی و دوبل اتفاقی با هم رقابت کردند که در  پایان تیمها و نفرات برتر به این شرح انتخاب شدند.

در قسمت تیمی این مسابقات شرکت آبفای مشهد با کسب 32 امتیاز اول شد که اعضای این تیم را خانمها زهرا زعفرانی، مریم رجب نژاد ، خدیجه مزینی و عاطفه اسدی فر تشکیل می دادند.

همچنین تیم مدیریت شبکه برق ایران با خانمها زهرا نعیمی، سمیه امینی، فرشته آزادی و سمیه مرندی در رده دوم قرار گرفت.

image_2022_8_22-9_41_38_400_A2x

در این مسابقات تیم هیئت صنعت آب و برق استان قزوین نیز متشکل از خانمها نسیم نعمت الله زاده ماهانی، شیما کبیری، فاطمه فیض الله زاده و فروزنده طاهری به  مقام سوم رسید.

در رده انفرادی مریم رجب نژاد از شرکت آبفای مشهد به مقام اول رسید، آمنه آباد از هیئت صنعت آب و برق استان فارس(الف) دوم شد و نسیم نعمت الله زاده از هیئت صنعت آب و برق استان قزوین و سمیه امینی از مدیریت شبکه برق ایران(الف) به طور مشترک سوم شدند.  

در قسمت دوبل اتفاقی خانمها ویدا کریمی از شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان و مریم باقری از هیئت صنعت آب و برق استان کرمانشاه (الف) به مقام اول دست یافتند، نسیم نعمت الله زاده ماهانی از هیئت صنعت آب و برق استان قزوین و ریحانه دهقانی زاده از شرکت توزیع نیروی برق استان یزد دوم شدند و زینت ترابی از هیئت صنعت آب و برق استان مرکزی و شهین صادقی از هیئت صنعت آب و برق استان کرمانشاه (الف) و شهناز چراغی از صنعت آب و برق خوزستان و مینو مرادی از صنعت آب و برق کرمانشاه به طور مشترک در رده سوم جای گرفتند.

image_2022_8_22-9_41_29_724_rZX

همچنین کاپ اخلاق این مسابقات به تیم صنعت آب و برق استان کرمانشاه رسید.

انتهای پیام