توضیحات پزشک تیم ملی درباره وضعیت 3 ستاره مصدوم

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ سید علیرضا شهاب پزشک تیم ملی فوتبال ایران درباره وضعیت وحید امیری اظهار داشت: او ابتدا استراحت یک ماهه‌ای را گذراند و سپس کارهای حفظ و ارتقای عضلات را انجام دادیم. امیری تمرینات عضلات مرکزی را انجام می‌دهد و دویدن 60 تا 70 درصد را آغاز کرده است. او مصدومیت سختی داشته، اما در مسیر پیشرفت حرکت می‌کنیم و امیدوارم انتهای شهریور، تمرینات کنترل شده داخل تیم را آغاز کنیم.

وی با بیان اینکه شرایط بازیکن تیم پرسپولیس برای جام جهانی هنوز مشخص نیست، تصریح کرد: باید ببینیم شاخص‌ها چگونه است. با این حال مطابق روندی که داریم، امیری به جام جهانی می‌رسد. ما در دو نوبت صبح و بعدازظهر با او کار می‌کنیم.

پزشک تیم ملی ایران درخصوص مصدومیت اللهیار صیادمنش گفت: منتظر اطلاعات کاملی در این باره هستیم تا بررسی نهایی انجام شود. او از ناحیه همسترینگ مصدوم شده و حداقل هشت هفته از میادین دور خواهد بود. اگر مصدومیت در تنه عضله رخ دهد، هشت هفته طول می‌کشد و اگر آسیب به مواضع تاندونی وارد شود، ممکن است زمان بیشتری برای بازگشت به میادین صرف شود.

شهاب در مورد وضعیت مهدی طارمی که در دیدار با اسپورتینگ دچار مصدومیت شد، خاطرنشان کرد: خدا را شکر مشکل خاصی وجود ندارد و این مسئله با مراقبت درمانی حل می‌شود.

انتهای پیام/