تشکیل کمیته های چندگانه برای عملیاتی شدن جهاد تببین در استان / جهاد تببین بهترین راه مقابله با انحراف افکار است

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ امین درخشان دبیر شورای فرهنگ عمومی استان در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان که با دستور کار راهکارهای عملیاتی شدن جهاد تببین و با محوریت تبیین دستاورد های انقلاب اسلامی برگزار شد ، یادوخاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی و هفته دولت را تبریک گفت. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد با بیان نقش و جایگاه مهم جهاد تبیین در مقابل با جریان تحریف دشمن پرداخت و عنوان کرد:همانگونه  که مقام معظم رهبری در بیانات خود فرمودند از آنجا که مسئله  جهاد تبیین به عنوان نقطه مقابل تحریف جبهه نفاق می باشد و در واقع باطل السحر تحریم و تحریف،  جهاد تبیین است و یک مطالبه جدی در شرایط کنونی است.

درخشان با تاکید بر اینکه غفلت ار جهاد تبیین فرصت دادن به دشمن است بیان کرد:در جهاد تبیین  با توجه به جدی بودن موضوع کوتاهی هایی صورت گرفته  است ضرورت دارد به این مسئله  با برش استانی توجه ویژه ای شود‌

درخشان عنوان کرد:از آنجایی که جهاد تبیین ناظر به تقابل عملیاتی با جریان رسانه ای دشمن است نیازمند توجه استانی و عملیاتی شدن فرمان جهاد تبیین در استان به بحث و گفتگو پرداخت.

وی در خصوص نقش دستگاهها در جهاد تبیین پرداخت و عنوان کرد: ضرورت دارد دستگاها بصورت مصداقی حوزه عملکرد و ماموریت های خود را رسانی کنند و در قالب برنامه های مختلف خبری نشست و وبینار مورد توجه و به آحاد مردم منعکس نمایند..

وی افزود: هفته دولت بهترین فرصت برای تحقق جهاد تبیین در ابعاد سیاسی  اجتماعی اقتصادی فرهنگی و عمرانی و معرفی کردن دستاوردهای  نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول عمر پربرکت این نظام مقدس دانست.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان بر این موضوع  تاکید کرد که اگر دستاوردهای  نظام مقدس جمهوری اسلامی را در قالب های مختلف جهاد تبیین به درستی جامع و هدفمند بیان کنیم دشمن و جبهه نفاق به هیچ وجه فرصتی برای تحریف و ایجاد بی اعتمادی نمی تواند ایجاب کند.

انتهای پیام 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف