ترافیک صبحگاهی و حجم بالای ترددها در سطح معابر تهران

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سرهنگ علی اصغر شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی  پلیس راهور تهران بزرگ گفت:  با رصدی که از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراههای پایتخت در صبح چهارشنبه هشتم شهریور  ماه 1401   صورت پذیرفت ، شاهد  شروع ترافیک صبحگاهی  و حجم بالای ترددها در سطح معابر شهر تهران بودیم.  

رییس مرکز اطلاع رسانی  پلیس راهور تهران بزرگ افزود : بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان  بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.  

وی افزود   : بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب  از  بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب  از نیروی  زمینی ، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم .  

سرهنگ شریفی ادامه داد : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد ، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح  دارای ترافیک می باشند .  

وی بیان کرد : خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان  و مسیر جنوب به شمال نواب از میدان نهم دی  دارای بار ترافیکی سنگینی هستند. 

سرهنگ  رازقی  افزود : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر  و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک  حضور دارند

 

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف