تارتار: مقابل مس رفسنجان بدشانس بودیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از تساوی بدون گل ذوب آهن و مس رفسنجان گفت: جا دارد قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم از هواداران تشکر کنم که خیلی خوب از ما حمایت کردند و در نیمه دوم با حمایت‌شان حریف را عقب بردند و ما حتی می‌توانستیم برنده باشیم.

وی ادامه داد: واقعاً بازی نزدیکی بود و دو تیم شناخت خوبی از هم داشتند. بازی در نیمه اول متعادل بود و موقعیت خاصی تا اواخر بازی ایجاد نشد که بعد آن صحنه پنالتی به وجود آمد. با شناختی از بیژن حیدری و همکاران‌شان دارم مطمئنم او به راحتی اشتباه نمی‌کند. هنوز صحنه را ندیده‌ام ولی اعتقاد زیادی به داوری او دارم.

تارتار عنوان کرد: در نیمه دوم و در 15 دقیقه ابتدایی تیم مس بهتر از ما کار کرد و ما بد بودیم. بلافاصله با سه تعویض همزمان کفه ترازو به سمت ما برگشت. کاملاً مسلط شدیم و تیم مس را در نیمه خودش حبس کردیم. موقعیت‌هایی هم داشتیم ولی مس جانانه دفاع کرد. یک مقدار هم در زدن ضربات آخر کم دقت شدیم. در مجموع کیفیت تیمی خوبی داشتیم. از بچه‌ها تشکر می‌کنم که خیلی خوب و کم اشتباه ظاهر شدند و موقعیت خاصی به تیم مس ندادیم. مس از تیم‌های خوب و با برنامه لیگ و ربیعی هم از مربیان جوان و آینده‌دار فوتبال ماست و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن درباره عملکرد خط حمله مس رفسنجان گفت: فکر می‌کنم بیشتر خط دفاع ما خط حمله آنها را اذیت کرد. موقعیت خاصی به حریف ندادیم. به جز صحنه پنالتی موقعیت خطرناکی نداشتند، ولی ما چندین موقعیت خیلی خوب به خصوص روی ضربات ایستگاهی نصیب‌مان شد. اسلامی هم یک موقعیت خوب داشت که از دست داد. در مجموع از کیفیت فنی تیم‌مان راضی هستم.

«با توجه به مصدومیت باقرپسند آیا بازیکن دیگری در پُست مهاجم به ذوب‌آهن اضافه خواهد شد»؟ تارتار در پاسخ به این سوال عنوان کرد: بله احتمال دارد. اگر بازیکن با کیفیت آزاد در بازار باشد احتمال دارد جذب کنیم.

وی در واکنش به این موضوع که با سه تساوی متوالی آیا احتمال دارد دوباره تیمش در کسب برد دچار مشکل شود، گفت: واقعاً در هر سه بازی برای برد وارد زمین شدیم. قرعه‌ سختی هم که به ما خورده کارمان را سخت کرده است. در بازی اول در شروع نیمه دوم 10 نفره شدیم؛ در بازی دوم تا دقیقه 97 از تراکتور پیش بودیم ولی متأسفانه مدافع سرزن‌مان به خاطر مصدومیت بیرون آمد و 10 نفره شدیم و بعد گل تساوی را خوردیم. امروز هم واقعاً بدشانس بودیم و می‌توانستیم برنده بازی باشیم. ما با تیم‌هایی بازی کردیم که برای قهرمانی و سهمیه بسته شده‌اند، این نشان می‌دهد تیم ما هم کمتر از آن‌ها نیست. بچه‌های ما باید به خودشان ایمان داشته باشند و باور کنند. امسال تیم خوبی داریم و بچه‌ها در آینده می‌توانند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند.

انتهای پیام/