بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت هفته دولت

به گزارش خبرگزاری برنا، همزمان با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، ارتش جمهوری اسلامی ایران بیانیه‍ای صادر و در آن، هفته دولت را یادآور خدمات ایثارگرانه، جهادی و انقلابی دولت به ملت دانسته، یاد و خاطره این رادمردان تاریخ را گرامی داشته و سیره زندگی و خدمت آنان را الگویی در جهت نیل به تمدن نوین اسلامی و آرمان امامین انقلاب در خدمت به مردم به‍ویژه مستضعفین دانسته است.

متن این بیانیه به شرح زیراست؛ 

امروز، جمهوری اسلامی ایران با بهره‍گیری از پشتوانه عظیم مردمی و در راستای توجه به مردم به‍ عنوان صاحبان اصلی کشور، نظام و انقلاب؛ دارای یک اقتدار ملی است که باعث شده در جهت تحقق شعارهای عدالت طلبانه، نمونه‍ای موفق از یک دولت اسلامی را به نمایش بگذارد.

قاطبه دولتمردان جمهوری اسلامی ایران طی بیش از چهار دهه گذشته با تلاش و مجاهدت فراوان، گام در مسیر شهدای بزرگ دولت گذاشته و با خدمت خالصانه و خستگی ناپذیر در شرایط سخت تحریم‍های اقتصادی و فشارهای سیاسی دشمنان؛ کارآمدی و اقتدار را در عرصه مدیریت کشور به نمایش گذاشته‍ اند.

دستاوردهای ارزشمند در عرصه‍های ملی، منطقه‍ای و فرامنطقه‍ای در زمینه‍های مختلف علمی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و ….. مرهون تلاش و مجاهدت دولت‍مردان و تدابیر و راهبری‍های امامین انقلاب بوده و جمهوری اسلامی ایران را در قله اقتدار و بالندگی قرار داده است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران، در پایان بیانیه خود ضمن تقدیر از دولت‍مردان انقلابی؛ برای دولت مردمی سیزدهم آرزوی موفقیت در خدمت به مردم و نظام کرده و اعلام می‍دارد: نیروهای جان بر کف ارتش جمهوری اسلامی ایران با تأسی به آرمان شهدا به‍ویژه دو اسوه خدمت خالصانه، شهیدان رجایی و باهنر، تحت تدابیر و رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‍الله العظمی امام خامنه‍ای عزیز (مدظله العالی) و به پشتوانه عظیم مردمی؛ پشتیبان دولت بوده و در هر زمان و مکان که لازم باشد همچنان‍که اثبات کرده، آماده خدمت و ایثار است.

انتهای پیام/ 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف