بوندس‌لیگا| پایان هفته سوم با پیروزی 7 گله بایرن‌مونیخ!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از هفته سوم بوندس‌لیگای آلمان، امروز (یکشنبه) تیم فوتبال بایرن مونیخ میزبان خود بوخوم را با نتیجه 7 بر صفر در هم کوبید.

ابتدا لروی سانه در دقیقه 4 برای بایرن مونیخ گلزنی کرد. در ادامه ماتیس دلیخت مدافع هلندی جدید باواریایی‌ها که تابستان امسال از یوونتوس به این تیم پیوست در دقیقه 25 با ثبت اولین گل خود برای بایرن مونیخ اختلاف را به دو گل افزایش داد. کینگسلی کومان در دقیقه 33 گل سوم را زد. در ادامه سادیو مانه دیگر بازیکن جدید مونیخ‌ها دو گل متوالی زد که اولی در دقیقه 42 و دومی در دقیقه 60 از روی نقطه پنالتی بود. شکست بوخوم با گل به خودی بازیکنش کریستین گامبوا در دقیقه 69 سنگین‌تر شد. در نهایت هم سرژ گنابری در دقیقه 76 جشنواره گل تیم تحت هدایت یولیان ناگلسمان را به پایان رساند.

با این نتیجه، بایرن مونیخ سومین برد متوالی‌اش را کسب کرد و به تنهایی با 9 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت. تیم‌های مونشن‌گلادباخ و یونیون برلین هم هر دو با 7 امتیاز و بر حسب تفاضل گل به ترتیب در رده‌های دوم و سوم هستند.

پیش از این بازی نیز تیم اینتراخت فرانکفورت قهرمان فصل گذشته لیگ اروپا میزبان کلن بود که این بازی یک – یک مساوی به پایان رسید.

 

انتهای پیام/