بهره برداری از دو پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی در شهرستان خوی

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی ، پیمان آرامون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : این دو پروژه شامل بهسازی و آسفالت محور روستایی بیزنده – ایواوغلی به طول ۷.۳ کیلومتر با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال و بهسازی و آسفالت محور روستایی یاریم قیه به طول ۲.۱ کیلومتر که با اعتبار بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال بود که در ایام جاری به بهره برداری رسید.

 وی افزود : با بهره برداری از پروژه بهسازی و آسفالت محور روستایی بیزنده – ایواوغلی ۶ روستای این منطقه با ۲ هزار خانوار و ۶۲۰۰ نفر جمعیت از راه آسفالته برخوردار خواهند شد که بی شک تاثیری بسیاری در رشد ، توسعه و شکوفایی اقتصادی این منطقه خواهد داشت.

 آرامون ادامه داد : با بهره برداری از پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی یاریم قیه شهرستان خوی نیز ۲ روستای این منطقه با ۸۳ خانوار و ۲۹۰ نفر جمعیت از راه مناسب آسفالته برخوردار می شوند.

 وی اظهار داشت: سال گذشته ۴۰ کیلومتر از محورهای روستایی شهرستان خوی آسفالت شده بود و از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۰ کیلومتر دیگر از محورهای روستایی این شهرستان آسفالت شده و تا پایان سال جاری برای آسفالت ۱۵ کیلومتر دیگر برنامه ریزی شده است.

 گفتنی است مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بعد از مراسم بهره برداری از این پروژه های روستایی ، همراه با شهردار شهرستان خوی از تقاطع بزرگراه شهید سلیمانی و محور خوی  – قطور بازدید و سپس با حضور در شهرک حمل و نقل آذر کوهسار این شهرستان ضمن بازدید از بخش های مختلف این شهرک در دیدار و گفتگوی صمیمی با پرسنل و رانندگان بخش حمل و نقل جاده ای کالا مسائل و مشکلات این حوزه را بررسی و دستورات لازم را صادر کردند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف