بهره‌برداری از 97 پروژه در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت: همزمان با گرامیداشت هفته دولت 97 پروژه در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با اعتباری بالغ بر 380 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حسن جهانیان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اظهار داشت: هفته دولت مهمترین مناسبت تقویمی دستگاه های اجرایی و زمان گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و 15 هزار شهید دولت بوده، لذا این اداره کل با افتتاح 65 پروژه در حوزه فنی و راه های روستایی و 32 پروژه در حوزه راهداری سهمی کوچک در گرامیداشت این هفته دارد.

وی به پروژه های افتتاحی حوزه فنی و راه‌های روستایی این اداره کل اشاره کرد و ادامه داد: عملیات احداث دوربرگردان شماره 2 کمربندی تنکابن، عملیات بهسازی و آسفالت راه های روستایی سرخ ولیک شهرستان ساری، خرج شهرستان سوادکوه، سراج محله _ نصرت آباد شهرستان گلوگاه، شهرستان هنی‌سک _ نیچکوه شهرستان نوشهر، کفترکار _ سه راهی غلامی شهرستان بهشهر، اجاکسر و احمد آباد شهرستان بابلسر ، سوخته کلا _ هلی دشت شهرستان قائمشهر، ارمک _ کلاگر محله شهرستان بابل، خشواش _ بلده شهرستان آمل بخشی از پروژه‌های افتتاحی این اداره کل بوده که به بهره برداری نهایی می‌رسد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران به اقدامات این اداره کل در زمینه ارتقاء ایمنی در محورهای استان پرداخت و افزود: عملیات روکش آسفالت محورهای شریانی و اصلی استان مازندران به طول 70 کیلومتر و احداث 10 کیلومتر روشنایی از جمله پروژه های شاخص در حوزه راهداری بوده که در این هفته به بهره برداری می‌رسد.

وی بیان داشت: پروژه‌های یاد شده با بهره‌گیری از حداکثر ظرفیت، توانمندی و امکانات ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در استان به بهره‌برداری رسیده است.

جهانیان با قدردانی از همراهی و تعامل بخش خصوصی شامل پیمانکاران، مشاوران و سرمایه‌گذاران در اجرای طرح‌های عمرانی و زیرساختی در بخش راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ابراز امیدواری کرد با همراهی بخش خصوصی و پیمانکاران، زمینه ارتقاء و بهبود وضعیت زیرساخت‌های حوزه راه و ارتقاء ایمنی سفرهای جاده‌ای فراهم شود.