بستر های ارتقاء حوزه شیلاتی گیلان فراهم است


بستر های ارتقاء حوزه شیلاتی گیلان فراهم است

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران گفت: بستر های ارتقاء حوزه شیلاتی گیلان باتوجه به اینکه مبنای آغاز فعالیت شیلات در کشور بوده و نماینده عالی دولت در استان نیز اشراف خوبی بر مسائل حوزه شیلات و اقتصاد دریا و کشاورزی دارد، فراهم است.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، سید حسین حسینی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران  در دیدار  با استاندار گیلان گفت: ظرفیت های زیستی شیلات و آبزی پروری در شمال و جنوب کشور مغفول مانده که در دولت سیزدهم برنامه های راهبردی در جهت شکوفایی این حوزه مهم تدوین شده و در حال اجراست.

 حسینی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس جمهوری مبنی بر تامین امنیت غذایی پایدار و خود اتکایی کشورمان در این زمینه با بهره مندی از تولیدات دانش بنیان، افزود: بستر های ارتقاء حوزه شیلاتی گیلان باتوجه به اینکه مبنای آغاز فعالیت شیلات در کشور بوده و نماینده عالی دولت در استان نیز اشراف خوبی بر مسائل حوزه شیلات و اقتصاد دریا و کشاورزی دارد، فراهم است.

در این دیدار که نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال و تعدادی از مدیران حوزه شیلات حضور داشتند، صالح محمدی مدیرکل جهاد کشاورزی گیلان گزارشی از آخرین وضعیت فعالیت های شیلات و آبزی پروری استان ارائه کرد.