بزرگترین معارض باقی مانده از پروژه بزرگراه شهید بروجردی مرتفع شد

به گزارش  خبرگزاری فارس، محمد جواد خسروی شهردار منطقه ۱۸ گفت:  با اجرای آرای ماده صد معارضین ملکی طرح فرا منطقه ای بزرگراه شهید بروجردی، ملک گاراژ برنا بر اساس حکم قطعی کمیسیون ماده صد، با رای قلع و قمع، واقع در زیر گذر دور برگردان شهید بروجردی پس از اخذ رای دیوان عدالت اداری و طی مراحل قانونی، اخذ حکم قضایی و هماهنگی با نیرو های امنیتی و انتظامی، تصرف و در جهت احداث ادامه بزرگراه شهید بروجردی تخریب شد. 

خسروی با تاکید بر اهمیت اتمام این کلان پروژه تهران افزود: این معارض به گره ای چند ساله برای احداث این بزرگراه مهم بدل شده بود که به همت همکاران ما در منطقه ۱۸ و همراهی شهردار تهران این گره به نفع شهروندان باز شد.
گفتنی است ملک موصوف پیش از این به صورت  واحدهای تجاری در حال بهره برداری بوده و مانع از ادامه احداث بزرگراه شهید بروجردی بوده است. 

 بزرگراه ۷۶ متری شهید بروجردی به طول تقریبی ۵ کیلومتر و از آزادگان تا بلوار بهار را شامل می‌شود و دارای دو قطعه است. به طوری که از اتوبان آزادگان تا تقاطع الغدیر به طول تقریبی چهار کیلومتر و دارای پنج تقاطع غیر همسطح و قطعه دوم از تقاطع الغدیر تا بلوار بهار به طول تقریبی یک کیلومتر دارای دو تقاطع غیر همسطح را شامل می‌شود.

انتهای پیام/