برگزاری هشتمین رویداد فناورانه شهرداری تهران با موضوع ورزش شهروندی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری سازمان ورزش شهرداری تهران، حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری هشتمین رویداد فناورانه شهرداری تهران با موضوع «ورزش شهروندی» خبر داد و گفت: از تمامی شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها دعوت می‌کنیم با حضور در این رویداد و ارائه طرح‌های خلاقانه و مبتکرانه، به توسعه ورزش شهروندی و ایجاد سلامت و نشاط در جامعه کمک کنند.

وی برگزاری این رویداد را گامی دیگر در راستای پاسخگویی به نیازهای ورزش شهروندی خواند و افزود: هشتمین رویداد فناورانه شهرداری تهران با نام اینو اسپرت (InnoSport) با همکاری دبیرخانه تهران هوشمند در سه محور استفاده از ابزارهای نوین به منظور ترغیب و توسعه فعالیت‌های بدنی شهروندان، استفاد ه از ابزارهای نوین به منظور معرفی، اطلاع رسانی و ارزیابی اماکن و مراکز ورزشی و پایش و کنترل تأسیسات و نگهداشت مجموعه های ورزشی برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تأکید کرد: گسترش ورزش شهروندی و ارائه خدمات بهینه به شهروندان تهرانی از اهداف این سازمان است و برای دستیابی به آن، نیازسنجی و شناسایی چالش های موجود، ضرورتی است که می‌تواند نقشه راه آینده را به خوبی ترسیم کند.

وی ادامه داد: در این راستا، مهمترین مشکلات و چالش‌ها در عرصه ورزش شهروندی و نیز مجموعه‌های ورزشی تحت پوشش سازمان شناسایی شد. از سوی دیگر، لزوم تحقق منویات رهبری، زمینه برگزاری این رویداد و دعوت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپی را فراهم آورد.

اوجاقی به برگزاری دو رویداد مشابه در سال های گذشته اشاره کرد و افزود: در سنوات قبل نیز دو رویداد فناورانه در حوزه ورزش شهروندی با نام‌های «ورزشی شو» و «اسپورتک» برگزار شده بود.

وی ادامه داد:  اپلیکیشن «اینوگام» که در روزهای سخت کرونایی کمک بسیار موثری برای تشویق و ترغیب اقشار مختلف به ورزش بود، نتیجه برگزاری چنین رویدادهایی است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تأکید کرد: ما برای دستیابی به اهداف سازمان ورزش در راستای سیاست‌های کلان شهرداری و تحقق تدابیر مدیریت شهری، با تمام توان، از استارت‌آپ‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، حمایت خواهیم کرد.

اوجاقی با اشاره به برگزاری مجازی این رویداد، حضور استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان  را آزاد و رایگان برشمرد و افزود: علاقمندان می‌توانند به منظور ارائه طرح، به نشانی BAHAM.TEHRAN.IR مراجعه کنند.

این رویداد از 5 شهریور آغاز و 12 شهریور، وبینار آشنایی و پرسش و پاسخ از طریق نشانی فوق انجام می شود. همچنین مهلت ارسال آثار تا 19 مهر ماه پیش بینی شده و نتایج ارزیابی ها، روز 26 مهرماه همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی اطلاع رسانی و بر گزیدگان برای دریافت جوایزی ارزنده، معرفی می شوند.

انتهای پیام/