برگزاری آزمون استخدامی سراسری سازمان تأمین اجتماعی

به گزارش گروه رفاه اجتماعی خبرگزاری فارس، ابوالفضل عفت‌نژاد،معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین‌اجتماعی با اعلام این خبر گفت: آزمون کتبی برای استخدام پیمانی ۳۳۷۶ نفر (۱۱۴۵ نفر در واحدهای بیمه‌ای و ۲۲۳۱ نفر در واحدهای درمانی) در مشاغل کارشناسی روز جمعه مورخ  ۱۴۰۱/۷/۱۵ به صورت همزمان در مراکز استان‌های کشور توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار خواهد شد.

وی افزود: ثبت‌نام این آزمون از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۵/۳۱ تا ۱۴۰۱/۶/۶ صورت می‌گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین‌اجتماعی ادامه داد: در این آزمون، لحاظ کردن امتیاز بومی (۴۰ درصد امتیاز بومی شهرستان) ، قانون اصلاح سن (سابقه اشتغال در دستگاه‌های اجرایی وشرکت‌های تابعه) و جوانی جمعیت و حمایت از خانواده (امتیاز سنی و افزایش نمره کتبی آزمون) است.

وی عنوان کرد: همزمان با آزمون استخدام پیمانی و در همان تاریخ، آزمون جذب نیروی شرکتی (کار و تامین) به تعداد ۱۱۲۰ نفر (۲۵۸ نفر در واحدهای بیمه‌ای و ۸۶۲ نفر در واحدهای درمانی) در مشاغل غیرکارشناسی نیز از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برگزار خواهد شد. ثبت‌نام این آزمون از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۶/۶ لغایت شنبه ۱۴۰۱/۶/۱۲ صورت می‌گیرد و در مجموع در این دو آزمون (استخدام پیمانی و جذب شرکتی) مجموعاً ۴۴۹۶ نفر ظرفیت بکارگیری پیش‌بینی شده است.

بر اساس این گزارش،  داوطلبان استخدام می‌توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد دفترچه راهنمای آزمون استخدامی که از طریق سایت رسمی سازمان به نشانی www.tamin.ir و سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر خواهد شد، از روز دوشنبه ۳۱ مرداد نسبت به ثبت‌نام در سامانه مربوطه اقدام کنند.

روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی اعلام کرد: هرگونه اطلاع‌رسانی در خصوص آزمون‌های استخدامی یادشده، صرفاً از طریق سایت رسمی این سازمان معتبر و قابل استناد است. 

انتهای پیام/