برای اولین بار میزهای ارتباط مردمی با حضور نمایندگان تام الاختیار در مرزها برپا می‌شود

به گزارش خبرگزاری برنا، با اعلام روابط عمومی مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری صبح چهارشنبه ۲ شهریور میراحمدی رئیس ستاد مرکزی اربعین به همراه مدیران کمیته‌های اربعین و ستاد عتبات عالیات و همچنین معاونین و مدیران وزارتخانه‌های مرتبط با اربعین مهمان حجت الاسلام احمد صالحی شدند تا گزارش روند اقدامات صورت گرفته و بررسی کاستی‌های احتمالی را مطرح نمایند.

در این جلسه که دو هفته پس از دستورات رئیس محترم جمهور در خصوص رفع مشکلات اربعین برگزار گردید، رئیس مرکز ارتباطات مردمی بعد از شنیدن گزارش‌ها بیان داشت: برای اولین بار است که مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری بر اساس شکایات مردمی و اعتراض به مشاهده برخی ناهماهنگی‌ها به طور مستقیم به موضوع اربعین ورود کرده و امیدواریم با نظارت و هماهنگی بین دستگاهی این مرکز، همچنین همت مضاعف مسئولان و دست اندرکاران ستادهای اربعین در سراسر کشور کاستی‌ها و نواقص مرتفع شود.

حجت الاسلام صالحی بیان داشت: مصوبات این جلسه و دستورات لازم برای رفع دغدغه مندی رئیس محترم جمهور از نگاه نظارتی این مرکز به دستگاه‌ها ابلاغ خواهد شد تا مکلف شوند اقدامات منظم‌تر و وسیع‌تر با برنامه ریزی درست و به موقع جهت آسان و ارزان شدن مراحل سفر اربعین برای مردم گردد، و در نهایت گزارش جلسات پیشگیری از مشکلات و آسیب شناسی بعداز سفر، تقدیم آیت الله رئیسی خواهد شد.

ایشان اشاره کرد: امسال برای اولین بار میزهای ارتباط مردم با حضور نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌های مرتبط با اربعین در مرزها برپا میگردد و نماینده این مرکز در عراق حاضر میباشد تا در صورت بروز مشکل بصورت میدانی و آنی با هماهنگی‌بین دستگاهی مرتفع گردد. از این رو ستاد اربعین موظف خواهد بود در اسرع وقت سامانه‌ای جهت ارائه آخرین اطلاعات موثق بصورت دائم و نیز اخذ شکایات مردمی راه اندازی نماید. همچنین اگر نیاز باشد بخشی از خطوط ارتباطی مردم با رئیس جمهور برای شنیدن شکایات مردم در اختیار عموم قرار خواهد گرفت و هیچگونه قصور و کم‌کاری پذیرفته نخواهد بود.

روابط عمومی مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف