بخشدار قرچک: یکی از شاخصه های دولت سیزدهم استفاده از مدیران جوان است

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ بخشدار مرکزی شهرستان قرچک طی سخنانی در جمع اهالی روستای داودآباد گفت: روی کار آمدن دولت سیزدهم دستاوردهای زیادی را به همراه داشت که می توان به واردات واکسن، تولیدات واکسن،ساماندهی مشاغل مردم که در دوران کرونا در بلا تکلیفی بود و توجه ویژه به بحث اشتغال زایی و موارد بسیار دیگر اشاره کرد.

وی اذعان کرد: سفر ارزشمند رییس‌ جمهور به دشت ورامین فرصت خیلی خوبی بود جهت جبران عقب افتادگی ها و نگاه عدالت محور به حوزه های مختلف  و طی این سفر مصوبات بسیار خوبی داشت و این مصوبات مهم در حال عملیاتی شدن است روز به روز شاهد اتفاقات خوبی در منطقه خواهیم بود.

مجید قیصرپناه بیان داشت: با پیگیری استاندار تهران جهت زیر گذر داودآباد ۵۰ میلیارد تومان جذب شده است و به زودی این زیر گذر تعیین تکلیف می شود و همچنین تاکنون در روستای داودآباد ۳۰ میلیارد ریال جهت اقدامات عمرانی هزینه شده است.

وی در خصوص ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاها گفت: این موضوع باید ساماندهی شود و روند ساخت و سازها باید طبق روال اداری و  بر اساس اصول صورت گیرد.

مجید قیصرپناه درخصوص انتخاب دهیار داودآباد گفت: با توجه به دغدغه اهالی روستا جهت انتخاب دهیار، این امر صورت گرفته و در حال سیر مراحل اداری است و به زودی معرفی خواهد شد.

 بخشدار قرچک تصریح کرد: یکی از شاخصه های دولت سیزدهم استفاده از مدیران جوان است و در این شهرستان نیز اکثر مدیران شهرستان جوان هستند و هدف مدیران جوان در دولت سیزدهم خدمتگذاری و خدمت به مردم است.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف