بایرن مونیخ برنامه‌ای برای جذب دیونگ ندارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز گذشته بود که نشریه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا با انتشار گزارشی مدعی شد؛ باشگاه بایرن مونیخ هم نسبت به جذب فرنکی دیونگ با قرارداد قرضی یک ساله با بند خرید علاقه‌مند است و به همین منظور وارد رقابت با منچستریونایتد برسر به خدمت گرفتن این هافبک هلندی شده‌ است.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا اما این خبر را تکذیب و اعلام کرد؛ بایرن مونیخ مذکراه‌ای با مدیر برنامه‌های دیونگ و باشگاه بارسلونا نداشته است و با وجود اینکه یولیان ناگلسمان علاقه زیادی به این هافبک هلندی دارد و او را بازیکنی باکیفیت می‌داند اما مدیران باشگاه بایرن مونیخ از هافبک‌های فعلی خود راضی هستند و تمایلی به جذب هافبک 25 ساله بارسا ندارند.

باشگاه منچستریونایتد در پی به خدمت گرفتن کاسمیرو از رئال مادرید در ازای 70 میلیون یورو، حالا بار دیگر قصد دارد شانس خود را برای به خدمت گرفتن فرنکی دیونگ هافبک هلندی بارسلونا امتحان کند.

فرنکی دیونگ که تاکنون در 142بازی برای بارسلونا به میدان رفته و آمار 13 گل زده و 18 پاس گل را از خود بر جا گذاشته است، تا سال 2026 با این باشگاه قرارداد دارد.

انتهای پیام/