بازیکنان استقلال تیم مس را دست‌کم نگیرند/ وزارت ورزش و جوانان به بحث فدراسیون فوتبال ورود کند

محمد نوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره عملکرد تیم استقلال در بازی‌های دو هفته اخیر لیگ برتر اظهار داشت: استقلال مهره‌های خوبی جذب کرده و در مجموع اوضاع از این نظر خوب است. انتخاب ترکیب اما آن‌چنان خوب نبوده و در این دو هفته هنوز سرمربی به ترکیب مورد نظر خود نرسیده است. در بازی مقابل ملوان البته تعویض‌های خوبی چون قایدی، بابایی و رضاوند به زمین آمدند که روند کار تغییر کرد.

وی ادامه داد: مهره‌های استقلال واقعا خوب هستند و در این سال‌ها استقلالی با این کیفیت از لحاظ مهره نداشته‌ایم و به نظرم آبی‌پوشان امسال هم به امید خدا اگر مشکلات بیرونی و اشتباهات داوری نباشد بازهم امید اول قهرمانی هستند

نوری درباره اینکه کدام بازیکن بهترین خرید استقلالی‌ها بوده افزود: هنوز شرایط بدنی کاوه رضایی را ندیده‌ام تا قضاوت کنم اما او از مهره‌های خوب بوده. بابایی هم بازیکن با کیفیتی است اما باید از قایدی و محبی به عنوان دو خرید بسیار خوب آبی‌ها یاد کنم. در خط دفاعی هم با حضور مرادمند و یزدانی شرایط عالی است. بستر خوبی برای قهرمانی فراهم شده و فکر می‌کنم استقلال جزو مدعیان اصلی جام به شمار برود.

پیشکسوت آبی‌پوشان درباره رقیب استقلال در بازی امشب گفت: مس تیم بسیار خوب و سخت‌کوش است. کرمانی‌ها همیشه در لیگ چغر بوده‌اند و استقلال مقابل آن‌ها چالش داشته است. بازیکنان استقلال نباید این تیم را که به تازگی از دسته اول آمده دست کم بگیرند. بازیکنان باید بازی‌های هفته‌های اول را را تمام وجود بازی کنند و امتیازات را جمع کنند زیرا در ادامه بازی‌ها سخت خواهد شد.

نوری در خصوص بررسی عملکرد وزارت ورزش و جوانان زیر نظر حمید سجادی گفت: نمی‌گویم نقاط ضعف زیادی وجود دارد اما وضعیت فدراسیون که در آن بی‌مسوولیتی و بی‌نظمی حاکم است را می‌بینم نمی‌توانم چیزی نگویم. باید فدراسیونی با عدالت و مدیریت خوب داشته باشیم که در آسیا هم اعتبار داشته باشد. وضعیت فدراسیون خوب نیست و وزارت باید در این زمینه ورود کند. چه فدراسیون فوتبال و چه در دیگر ورزش‌ها که نیاز است مدیریتی از سوی وزارت صورت گیرد.

وی در پایان عنوان کرد: آجورلو تا این لحظه خوب کار کرده. نقاط ضعف و قوت زیادی وجود دارد که می‌شود آن‌ها را بررسی کرد اما با توجه به نفرات خوبی که جذب شده‌اند می‌توانیم بگویم عملکرد آجورلو که با نظر سجادی انتخاب شده قابل قبول بوده است.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف