بازگشت مدیرعامل مستعفی به مس کرمان/ جذب 2 بازیکن خارجی منتفی شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد کهندل ظرف هفته‌های گذشته دو بار استعفای رسمی خود را به مدیریت شرکت صنایع ملی مس ایران ارائه کرد و در ساختمان باشگاه نیز حاضر نشد.

با این وجود، کهندل دیدار روز جمعه مس کرمان مقابل پیکان را در ورزشگاه شهید باهنر کرمان تماشا کرد و در رختکن نارنجی‌پوشان نیز حضور یافت.

مدیرعامل مستعفی باشگاه مس طی روزهای گذشته، در تهران با مدیرعامل صنایع ملی مس ایران جلسه گذاشت و با برطرف شدن مشکلات، از روز گذشته (دوشنبه) در ساختمان باشگاه حاضر شد.

همچنین کادر فنی مس کرمان، یک بازیکن برزیلی و یک بازیکن از کشور اسکاتلند را برای اضافه شدن به جمع بازیکنان این تیم در نظر گرفته بود و از مدیریت باشگاه درخواست کرد که کارهای ورود این دو بازیکن به ایران را انجام دهد. این اتفاق رخ نداد و حالا مطابق اعلام محمودی‌نیا مربی مس کرمان، جذب این دو بازیکن منتفی شده است. کادر فنی مس در نظر دارد از سهمیه فیفا استفاده کند و بازیکنان خارجی دیگری را به خدمت بگیرد.

مس کرمان از ساعت 19 روز پنجشنبه در چارچوب هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال صف‌آرایی می‌کند.

انتهای پیام/