بادرنگین: از نام مس و رفسنجان دفاع می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری برنا؛ اسماعیل بادرنگین پس از مسابقه مس رفسنجان با پیکان اظهار کرد: در مجموع عملکردمان در این مسابقه نسبت به تیممان خوب بود. با توجه به اتفاقات اخیر و کنسلی‌های مسابقه و بلیتی که داشتیم، فشار روحی و روانی زیادی روی بازیکنان بود. خداراشکر در مجموع از بازی راضی هستیم.

وی افزود: ست اول و دوم بازیکنان خوب بازی کردند و شاید دیدگاهمان خروجی بهتری بود. یک بازیکن مصدوم و محروم داشتیم و با توجه به این که 60 درصد بازیکنان از بومی‌های شهر رفسنجان هستند، امیدوارم این بازیکنان را به مسابقات بعد برسانیم و بهره‌برداری بیشتری از آن ها داشته باشیم.

این سرمربی با اشاره به مشکلات مالی برخی بازیکنان مس رفسنجان عنوان کرد: از سال گذشته باشگاه باید هزینه ای را به بازیکنان می‌پرداخت و تعدادی از این پرداختی‌ها مانده بود که ناچیز بود اما به هر حال مانده بود. شرکت مس یک شرکت دولتی است. اتفاقاتی که در پلی آف سال قبل افتاده بود دیدشان درباره این ورزش را تغییر داد. به هرحال حمایت کردند اما پرداخت‌ها به تعویق افتاد و به بازی اول رسید. بحث مالی یکی از دلایل عدم حضور تیم در مسابقه اول بود که خدا را شکر با تمام بازیکنان و کادر فنی که طلبکار بودند، تسویه شد تا به این مسابقه برسیم.

وی در خصوص هدف تیم مس رفسنجان در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر توضیح داد: امسال دیدگاه باشگاه این است که در لیگ برتر بماند و ثبات داشته باشد. البته همیشه با بازیکنان تلاش داریم یک پله خود را ارتقا دهیم شاید حتی بالاتر از یک پله و از نام مس و رفسنجان دفاع کنیم تا با خروجی نتایج شاید بتوانیم به پلی آف و حتی مراتب بالاتر نیم نگاهی داشته باشیم.

تیم مس رفسنجان قبل از دیدار هفته دوم خود با بازیکنان و کادر فنی سال گذشته خود تسویه حساب کرد و به همین دلیل مجوز بازی در لیگ برتر 1401 دریافت کرد و امروز (چهارشنبه سیزدهم مهر) در دیدار با پیکان تهران مغلوب شد.

انتهای پیام//
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف