اکبری: برای حضور در چهار تیم می‌جنگیم

به گزارش خبرگزاری برنا؛ پیمان اکبری پس از مسابقه برابر مس رفسنجان اظهار کرد: به این تیم خسته نباشید می‌گویم البته این مسابقه چندان دلچسب نبود. اصل نتیجه است و توانستیم سه امتیاز مسابقه را بگیریم اما این که تیم مس در این دیدار حاضر می‌شود یا خیر؟ و این که بازیکنان می‌آیند یا حضور نخواهند داشت؟ روی کیفیت تیمی ما تاثیر منفی گذاشت.

وی افزود: در نهایت آن چه مدنظر من بود، پیاده نشد. ست اول و دوم به دلیل تعویض‌های ما امتیازات نزدیک بود، باید ببینیم ایراد تعویض‌ها چیست تا در مسابقات بعدی با قدرت بیشتری ظاهر شویم.

اکبری با بیان این که پیکان همواره دوست داشته جزو مدعیان و چهار تیم برتر باشد، عنوان کرد: همیشه برای این موضوع جنگیدیم و امسال هم همین‌طور است. برنامه باشگاه‌های جهان هم اعلام شد که از 16 آذر برگزار می‌شود و باید در نیم فصل تغییراتی ایجاد کنیم. یکی دو بازیکن به جمع اضافه می‌شوند که ممکن است خارجی هم باشند تا با قدرت بیشتر در مسابقات باشگاه‌های جهان حضور پیدا کنیم.

تیم پیکان تهران امروز (چهارشنبه سیزدهم مهر) در نخستین مسابقه هفته دوم لیگ برتر مردان و در سالن فدراسیون والیبال موفق به شکست سه بر صفر مس رفسنجان شد.

انتهای پیام//
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف