امیر حیدری: تولید رادارهای بومی گواه توان بالای پدافند هوایی ارتش است

به گزارش حوزه دفاعی خبرگزاری تسنیم، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش با صدور پیامی دهم شهریورماه، روز پدافند هوایی را به فرماندهان و کارکنان نیروی پدافند هوایی ارتش تبریک گفت.

وی در این پیام آورده است: دلاورمردی‌های این نیروی قهرمان در عرصه خودکفایی و تولید رادارهای بومی و هزاران دستاورد ارزشمند دفاعی در سال‌های تحریم و دشمنی آشکار و پنهان دشمنان اسلام، خود گواه کارآمدی و توان بالای نیروی پدافند هوایی ارتش است.

متن پیام او به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد

فرمانده محترم نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

چشمان همیشه بیدار پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مصداق بارز «وَجَعَلْنَاهَا رُجُومًا لِلشَّیَاطِینِ» است.

دهم شهریور ماه روز پدافند هوایی فرصت مغتنمی است برای یادآوری افتخارات بزرگی همچون حفاظت و حراست از آسمان جمهوری اسلامی ایران، پاسداری از حریم امن ولایت و سپر آهنین دفاع از مرزهای آسمانی ملت قهرمان ایران اسلامی، که بی‌شک این مهم نصیب بندگان خاص خداوند می‌شود.

حماسه‌های بی‌بدیل این گمنامان دلیر ارتشی در تمام دوران دفاع مقدس در رهگیری، شناسایی و انهدام جنگنده‌های رژیم بعثی عراق بالاخص مقاومت آزادمردان سایت سوباشی، هرگز از یادها فراموش نخواهد شد.

دلاورمردی‌های این نیروی قهرمان در عرصه خودکفایی و تولید رادارهای بومی و هزاران دستاورد ارزشمند دفاعی در سال‌های تحریم و دشمنی آشکار و پنهان دشمنان اسلام، خود گواه کارآمدی و توان بالای نیروی پدافند هوایی ارتش است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، ایثارگران، آزادگان و جانبازان عزیز نیروی پدافند هوایی، دهم شهریور ماه، سالروز پدافند هوایی را به جنابعالی، آحاد کارکنان سلحشور و ولایتمدار نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال، توفیق روزافزون حافظان امنیت آسمان ایران عزیز را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/