امضای تفاهم نامه همکاری با ۹ سرمایه گذار داخلی و خارجی در شهرداری تهران

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، مهدی شریفیان مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران اظهارداشت: پس از برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری بسیاری از سرمایه گذاران داخلی و خارجی علاقمند به مشارکت در پروژه ها و فرصت های سرمایه گذاری شدند یکی از دستاوردهای این همایش که در روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه امسال در برج میلاد برگزار شد، آشنایی سرمایه گذاران داخلی و خارجی با فرصت های سرمایه گذاری شهر تهران بود.

وی افزود: با توجه به اینکه این رویداد شروع مذاکرات و تعامل با سرمایه گذاران و سایر ذینفعان در حوزه مدیریت شهری است، در ادامه این رویداد مهم سرمایه گذارانی که علاقمند به سرمایه گذاری شناسایی و مذاکرات با آن ها آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی افزود: تا کنون ۹ تفاهم نامه با سرمایه گذاران داخلی و خارجی منعقد شده است.

شریفیان در ادامه با اشاره به تاکید دکتر فلاح معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران مبنی بر اهمیت همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری تصریح کرد: طبق گفته ایشان این رویداد در ۱۵ تیرماه کلید خورد و هیچ اختتامیه ای نخواهد داشت و شهرداری تهران همواره علاقمند به مشارکت سرمایه گذاران در پروزه های پایتخت است.

وی خاطر نشان کرد: ICT, گردشگری و تفریحی، عمران و شهرسازی و پسماند از جمله موضوعاتی است که سرمایه گذاران علاقمند به سرمایه گذاری در آن ها هستند.

انتهای پیام/