امرسون پس از پیوستن به وستهام: این چالشی بزرگ برای من است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه وستهام به طور رسمی از خرید امرسون پالمیری با قراردادی چهار ساله با قابلیت تمدید برای سال پنجم خبر داد. چلسی از انتقال این مدافع چپ ایتالیایی به جمع چکش‌ها 13 میلیون پوند نصیبش شد و در ادامه با توجه به بند پاداش‌های مندرج در قرارداد طرفین می‌تواند 2 میلیون پوند دیگر به دست بیاورد.

امرسون 28 ساله که از سال 2018 در عضویت باشگاه چلسی بود و فصل گذشته هم به طور قرضی برای لیون بازی کرد، در اولین اظهارنظرش با پیراهن وستهام به سایت رسمی این باشگاه انگلیسی گفت: بسیار خوشحالم که اینجا هستم و به وستهام ملحق شدم. این چالشی بزرگ برای من است. وستهام تیمی بزرگ است، بنابراین بسیار خوشحالم که اینجا هستم و آماده هستم.

او که پیراهن شماره «33» چکش‌ها را بر تن خواهد کرد، افزود: به شخصه از روز اولی که به انگلیس آمدم، همیشه باشگاه‌های بزرگ را می‌دیدم و همیشه بازی‌های بزرگ را دنبال می‌کردم و تاریخ باشگاه وستهام را می‌دانستم. وستهام تاریخچه بسیار بزرگی دارد، بنابراین وقتی از علاقه‌مندی این باشگاه به جذب من مطمئن شدم، خیلی سریع گفتم “بله، برو برویم، می‌خواهم به وستهام بروم” و حالا اینجا هستم. بی‌صبرانه منتظرم با پیراهن وستهام کارم را شروع کنم.

امرسون پالمیری که اصالتی برزیلی دارد، با چلسی یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی در لیگ اروپا را تجربه کرد.

انتهای پیام/