امتیاز باشگاه شهرخودروی مشهد واگذار شد

در توافقات صورت‌گرفته میان مدیران باشگاه امید وحدت خراسان و مدیران باشگاه شهر خودرو و با نظر مالک محترم باشگاه شهر خودرو، امتیاز این تیم داخل استان ماندگار و به مجموعه امید وحدت خراسان واگذار شد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، روابط عمومی باشگاه امید وحدت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: امتیاز باشگاه شهرخودروی مشهد به یک تیم دیگر در خراسان رضوی واگذار شد.

همچنین شایان ذکر است: پس از آنکه شهرخودرو نتوانست در لیگ برتر بماند و به سرمربی‌گری داوود سیدعباسی راهی لیگ یک شد، به واسطه بدهی سنگین و نحوه مدیریت تیم، شایعات زیادی حول سرنوشت شهرخودرو مطرح شد، اما در نهایت دیشب گویا با توافق نماینده مالک آبادانی شهرخودرو و یک هلدینگ مشهدی، امتیاز تیم شهرخودرو در مشهد باقی ماند.

این باشگاه که لیگ بیست‌ویکم را با نام شهر خودرو و تحت مالکیت فرهاد حمیداوی آغاز کرد موقتاً به اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال خراسان رضوی واگذار شد، اما دادگاه سپس رأی به بازگشت شهر خودرو به حمیداوی داد.

در ادامه این اطلاعیه‌ای آمده است: در توافقات صورت‌گرفته میان مدیران باشگاه امید وحدت خراسان و مدیران باشگاه شهر خودرو و با نظر مالک محترم باشگاه شهر خودرو جناب آقای حمیداوی، امتیاز این تیم داخل استان ماندگار و به مجموعه امید وحدت خراسان واگذار شد.

شایان ذکر است که: با مساعدت حمیداوی تا انجام امور حسابرسی و نقل‌و‌انتقال کامل، تیم با نام شهرخودرو در مسابقات شرکت می‌کند و بعد از انجام امور اداری، به امید وحدت تغییر نام می‌دهد و محسن بنگر چندی پیش هدایت تیم فوتبال امید وحدت را بر عهده گرفت.