افزایش دردسرهای رم در شب پیروزی مقابل کرمونزه/ خانه‌نشینی یک ماهه زانیولو پس از شکستن پای واینالدوم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در چارچوب دیدارهای هفته دوم سری A ایتالیا، شب گذشته (دوشنبه) تیم فوتبال رم میهمان خود تیم کرمونزه را با تک گل دقیقه 65 کریس اسمالینگ شکست داد.

این بازی که با دومین برد متوالی جالوروسی همراه بود، حواشی مهمی داشت. اولین آنها حمایت بازیکنان تیم از هم‌تیمی مصدوم‌شان جورجینیو واینالدوم با پوشیدن پیراهن شماره 25 این بازیکن هلندی بود که روی آن نوشته شده بود «جینی قوی باش».

واینالدوم که تابستان امسال از پاری‌سن‌ژرمن به صورت قرضی به رم پیوسته است، روز گذشته در تمرینات جالوروسی در اثر برخورد با یکی از هم‌تیمی‌هایش از ناحیه پا دچار شکستگی شد. مدت زمان لازم برای بهبودی این مصدومیت سه ماه تخمین زده شده است. کریس اسمالینگ زننده تنها گل بازی نیز پس از به ثمر رساندن این گل، با نمایش پیراهن واینالدوم آن را به هم‌تیمی جدید خود تقدیم کرد.

تیم فوتبال رم ایتالیا ,

تیم فوتبال رم ایتالیا ,

دردسرهای رم اما در جریان بازی مقابل کرمونزه مضاعف شد، چرا که دیگر هافبکش، نیکولو زانیولو هم از ناحیه شانه دچار مصدومیت و مجبور به ترک میدان شد. او در دقیقه 42 مسابقه بر اثر تکل سالم لوکا لوکوشویلی تعادلش را به شیوه بدی از دست داد و به همین دلیل روی شانه‌اش فرود آمد. او بلافاصله از تیم پزشکی رم درخواست کمک کرد.

اولین معاینات پس از انتقال بازیکن به بیمارستان حکایت از در رفتن کتف چپ او داشته است و به این ترتیب این بازیکن ایتالیایی بین سه تا چهار هفته خانه‌نشین خواهد بود. زانیولو 23 ساله با مصدومیت‌های شدید بیگانه نیست. او تا کنون دو بار رباط صلیبی پاره کرده و بابت هر کدام از آنها تقریباً یک فصل خانه‌نشین بوده است.

 

انتهای پیام/