افتتاح ۲۲ پروژه راهداری در آذربایجان‌غربی همزمان با هفته دولت

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی ، پیمان آرامون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با تشریح پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت گفت: در این هفته ۲۲ پروژه متعدد در حوزه راهداری به بهره برداری خواهد رسید که از جمله آنها می توان به افتتاح و بهره برداری از ۶۸ کیلومتر لکه گیری و روکش آسفالت محورهای اصلی و فرعی با اعتبار افزون بر ۶۸۰ میلیارد ریال اشاره کرد.

 وی از پروژه های قابل افتتاح در حوزه لکه گیری و روکش آسفالت هفته دولت از پروژه لکه گیری و روکش آسفالت محور ارومیه – سرو به طول ۲۰ کیلومتر ، لکه گیری و روکش آسفالت محور خوی – چالدران به طول ۳ کیلومتر و لکه گیری و روکش آسفالت محور مهاباد – بوکان ( جاده برهان ) به طول ۷ کیلومتر یاد کرد.

آرامون ادامه داد: پروژه های ایمن سازی ۴۸ کیلومتر از محورهای ارتباطی استان شامل نصب نیوجرسی، خط کشی، نصب تابلو و علائم و روشنایی با ۲۳۰‌ میلیارد ریال اعتبار از سایر پروژه هایی است که در هفته دولت افتتاح خواهد شد که افتتاح طرح ساماندهی محور خوی – قطور – رازی با خط کشی ، نصب تابلو و علائم ، نصب نیوجرسی به طول ۳۵ کیلومتر مهم‌ترین آن ها را شامل می شود.

این مقام مسئول در خصوص افتتاح ابنیه های فنی اظهار داشت : در این هفته بهره برداری از پل های مهلذان و داش تیمور شهرستان های خوی و مهاباد با اعتباری نزدیک به ۱۱۰ میلیارد ریال انجام خواهد شد.

انتهای پیام