افتتاح و بهره‌برداری از پروژه بهسازی و آسفالت راه روستای گرگول علیا

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان‌غربی،  در نخستین روز از هفته دولت با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی، فرماندار پیرانشهر و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی و محلی، آیین بهره‌برداری از پروژه بهسازی و آسفالت راه روستای گرگول علیا شهرستان پیرانشهر به طول ۴.۵ کیلومتر و با اعتباری نزدیک به ۲۰ میلیارد ریال برگزار شد.

 پیمان آرامون در آیین افتتاح  پروژه بهسازی و آسفالت راه روستای گرگول علیا شهرستان پیرانشهر گفت : به مناسبت هفته دولت در حوزه شهرستان پیرانشهر چندین پروژه در بخش محورهای روستایی و فرعی به بهره برداری می رسد که علاوه بر پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی گرگول علیا می توان به بهسازی و آسفالت محور قزقاپان به طول ۳ کیلومتر ، بخش باقیمانده محور رزگاری – اندیزه و راه فرعی پسوه به طول ۱۲ کیلومتر اشاره کرد.

 وی افزود :  طی این ایام در مجموع در حوزه راه های روستایی و فرعی شهرستان پیرانشهر ۲۱ کیلومتر راه آسفالت شده با اعتبار نزدیک به ۲۲۰ میلیارد ریال افتتاح خواهد شد.

آرامو در مورد سایر پروژه های شهرستان پیرانشهر علی الخصوص پروژه های زیربنایی جهت میزبانی از زائران اربعین حسینی گفت : در چند هفته گذشته ۱۲۲ کیلومتر از راه های شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال خط کشی شده و به دلیل اتفاق بزرگی که در این منطقه برای راهپیمایی اربعین حسینی از مرز تمرچین انجام خواهد گرفت، افزون بر ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیز برای روکش آسفالت محور تمرچین به پیرانشهر و نقده به پیرانشهر و همینطور  روشنایی آن تامین اعتبار شده است که‌ هم اکنون این پروژه ها فعال هستند.

وی اظهار داشت:  تمام سعی و تلاش پرسنل خدوم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی این خواهد بود که میزبانان خوبی برای زائران آقا اباعبدالله الحسین باشند و تمام امکانات جهت تحقق این هدف بسیج شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: در حوزه راه های روستایی بطور کلی در سطح استان ۱۴۷ کیلومتر راه روستایی آسفالت شده و با اعتبار ۲۸۹۰ میلیارد ریال  در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید و امید می‌رود با ادامه این روند خدمات‌رسانی شعار تحول، خدمت و رضایت که سرچشمه و سر منشا خدمات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای است در سطح استان افزایش پیدا کند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف