افتتاح مرکز توزیع دارو پخش سلسله

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛  روز چهارشنبه در نخستین روز از هفته دولت مرکز توزیع دارو پخش شهرستان سلسله  با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ، یحیی ابراهیمی نماینده مردم سلسله ودلفان در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

بهرام دلفان در مراسم  افتتاح این طرح  با بیان اینکه هرجا همدلی و همفکری وجود داشته باشد ؛ اتفاقات خوبی در آنجا رخ می دهد، اظهار کرد : در جایی که همدلی و همفکری باشد ؛ قطعا اتفاقات خوبی رخ می دهد که به دنبال آن اشتغال زایی نیز بوجود می آید.  

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بیان داشت : یکی از اولویت های این دانشگاه در بحث دارو و تجهیزات ، این است که ما به شرکت های توزیع کننده دارو ، نگاه ویژه ای داریم و در بحث پرداخت بدهی های دانشگاه به شرکت های دارویی نیز اولویت با شرکت هایی می باشد که در لرستان مرکز توزیع دارند .

اوشرکت دارو پخش را یکی از شرکت های فعال در استان لرستان دانست که هم اکنون شاهد افتتاح مرکز توزیع دارو پخش شهرستان سلسله با حضور دکتر ابراهیمی و دیگر مقامات و مسئولین استانی و نمایندگان این شرکت در شهرستان سلسله هستیم .

دلفان گفت : با وجود دکتر ابراهیمی در هیات امنا ارزی و همفکری و همدلی که بین مردم و مسئولین استان ، سراغ دارم ؛ قطعا شاهد پیشرفت و ترقی این شهرستان و ورود تجهیزات پزشکی جدید به استان خواهیم بود.

همچنین  مرادی فرماندار شهرستان سلسله در این آیین افتتاح ، مساله دارو را یک مساله ی مهم دانست و افزود : با حمایت دکتر ابراهیمی و دکتر دلفان رئیس دانشگاه و با اعتمادی که بین مقامات این شهرستان و شرکت داروپخش ایجاد شده ؛ ما شاهد افتتاح مرکز توزیع دارو پخش سلسله در آغاز هفته ی دولت هستیم .

فرماندار سلسله بیان کرد: وجود و افتتاح این مرکز برای منطقه که می تواند شهرستان های همجوار را نیز پوشش بدهد برای ما حیاتی است و بر همه واجب است که در حفظ ، نگهداری و مراقبت از آن کوشا باشیم.

 بر پایه همین گزارش ، مرکز توزیع دارو پخش سلسله در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع و با یک هزار و ۲۶۵ متر مربع زیر بنا و با اعتبار ۳۰۰ میلیارد ریال سرمایه ثابت و ۷۰۰ میلیارد ریال سرمایه در گردش ، صبح امروز در شهرک صنعتی شهرستان سلسله افتتاح شد .

 این مرکز دارای یک هزار و ۴۰ متر مربع انبار ، سه هزار و ۷۳۵ متر مربع محوطه سازی و ۱۵۰ متر مربع قسمت اداری می باشد .

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف