اعلایی: منش و رفتار شهید رجایی باید محک سنجش مدیران در شرایط کنونی باشد

به گزارش خبرنگار فرهنگی برنا از قزوین؛ رزمایش سراسری اعزام گروههای جهادی میز خدمت کشوری و دهمین یادواره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند استان قزوین روز سه شنبه با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفان ، سردار کفیل مسئول بسیج ادارات، سردار زهرایی رییس سازمان بسیج سازندگی، اعلایی استاندار، کبیری معاون سیاسی سردار آتانی فرمانده سپاه استان، رجحانی معاون عمرانی استانداری، مدیران دستگاههای اجرایی و خانواده شهدا و بسیجیان ادارات در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین برگزار شد.

image_2022_8_30-13_9_48_167_zJE

محمد مهدی اعلایی در این  همایش گفت: امروز که افتخار خدمتگزاری در استان را داریم مراتب افتخار و بالندگی خود را در هفته دولت اعلام می کنیم و شهید رجایی را ستاره شاخص و راهنمای اصولی با سبک عملکردی و منش رفتاری ویژه ای معرفی م ی کنیم  که باید آن را الگو قرار دهیم.

وی افزود: قزوین انسانهای شاخص و فراملی متعددی دارد و در جنگ و پشتیبانی از آن و نیز دفاع از حرم بخوبی درخشیده است.

اعلایی تصریح کرد : شهید رجایی در منش و رفتار و مدیریت صاحب سبک جدیدی است که باید مدیران با آن ارزیابی شوند.

استاندار قزوین یادآورشد: شهید رجایی باید میزان و محک سنجش مدیران ما در شرایط کنونی باشد و در زمانی که ساده زیستی عادی بود این شهید الگویی بی نظیر و ماندگار در منش و رفتار و ساده زیستی محسوب می شد.

وی گفت: توجه شهید رجایی و بابایی به جایگاه شهید نگاه دیگری داشتند و رجایی در وصیتنامه یک سوم دارایی خود را به بنیاد شهید می بخشد و ر وح بلند خود را نشان می دهد.

سپاه

اعلایی یادآورشد: شهادت مرگ تاجرانه و حسابگرانه است و کسانی که این راه را برگزیده اند به ن وعی حسابگرت رین  و سودآورترین افرا د بوده اند و ما نیز باید بپذیریم که شهدا در معامله با خدا نفع خود را برده اند و پرونده خود را با سود بسته اند و ما هم  باید از آن ها یا دبگیریم و آخرت خود را با خدمت صادقانه تضمین کنیم. 

اعلایی یادآورشد:  یک سال از روی کار آمدن دولت گذشت و باید منصفان تایید کنند که دولت سیزدهم در مسیر وعده های خود حرکت می کند و اتفاقاتی که در سطح ملی رخ می دهد بیانگر این است که مردم به ک ارها امیدوارتر شد ه اند.

استاندار قزوین بیان کرد: مردمی سازی دولت در حال محقق شدن است و توجه به مردم و منافع اصلی آنها و حل مشکلات بهداشت، درمان و خدمت رسانی بارز و آشکار شده است‌.

وی اظهارداشت: کسانی که در انتخابات این  دوره به تغییرات مدیریت امیدوار بودند امروز در یک سال می بینند که این پویایی و تغییر در حال انجام است و آینده خوبی در انتظار مردم خواهد بود.

image_2022_8_30-12_45_23_814_nsk

اعلایی تصریح کرد: تعاملی که در همه حاکمیت وجود دارد ارزشمند است و امروز با برپایی میز خدمت که سپاه و بسیج آن را با کمک همین مدیران برپا کرده اند شاهد وحدت و انسجام مدیران هست یم مکه موفقیتها را بیشتر کرده است.

در  ادامه از خانواده های شهید کارمند استان قزوین تجلیل شد.

استان قزوین 63 شهید کارمند تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. 

انتهای پیام 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف