اعضای ناظر مجلس در برخی شوراهای ملی انتخاب شدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم، نمایندگان در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی، اعضای ناظر مجلس در برخی شوراهای ملی را انتخاب کردند. 

بر همین اساس علیرضا منادی رئیس فعلی کمیسیون آموزش و  علی کریمی فیروزجایی عضو هیئت رئیس مجلس به عنوان اعضای ناظر مجلس در شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها  انتخاب شدند. 

همچنین علیرضا پاک فطرت و روح الله متفکرآزاد به عنوان عضو ناظر مجلس در شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری انتخاب شدند.

 علاوه بر این  عبداالحسین روح الامینی و رضا آریان پور به ترتیب با 96 و 94 رأی موافق به عنوان اعضای ناظر مجلس در شورای عالی نظام پزشکی انتخاب شدند.

همچنین ولی الله بیاتی و رسول فرخی به عنوان اعضای ناظر قوه مقننه در هیئت مرکزی حل اختلافات و رسیدگی به شکایت شوراها انتخاب شدند. 

علاوه بر این مهدی روشنفکر با 164 رأی و محمد وحیدی با 164 رأی اعضای ناظر مجلس در شورای عالی آموزش و پرورش انتخاب کردند. 

همچنین نمایندگان مجلس، سید جلیل میرمحمدی با 127 رأی و سید مرتضی خاتمی با 110 رأی را  به عنوان اعضای ناظر قوه مجلس در ستاد کشوری کنترل و مبارزه با دخانیات انتخاب کردند. 

در رای گیری دیگر،  مرتضی آقاتهرانی با 162 رأی و محمدرضا مبلغی با 162 رأی به عنوان اعضای ناظر مجلس در ستاد امر به معروف و نهی از منکر انتخاب شدند.

همچنین  اسماعیل کوثری و محمدمهدی فروردین  به ترتیب با 156 و 156 رأی موافق از سوی نمایندگان مجلس به عنوان اعضای ناظر مجلس در کمیته ملی پارالمپیک شدند.

علاوه بر این  اکبر احمد پور و محمدرضا مبلغی را به ترتیب با 197 و 197 رأی موافق به عنوان اعضای ناظر مجلس  شورای تخصصی فرهنگ قرآنی انتخاب شدند.

علی بابایی کارنامی و جبار کوچکی نژاد را به ترتیب با 191 و 191 رأی موافق به عنوان اعضای ناظر در شورای عالی حقوق و دستمزد انتخاب شدند.

همچنین سید مهدی فرشادان با 191 رأی و یحیی ابراهیمی با 191 رأی را به عنوان اعضای ناظر مجلس در هیئت امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران انتخاب شدند.

علاوه بر این آرش زره‌تن با 193 رأی و فاطمه محمدبیگی با 78 رأی را در شورای عالی بیمه سلامت کشور به عنوان اعضای ناظر انتخاب شدند.

 همچنین سیدناصر موسوی لارگانی و مجتبی رضاخواه را با 191 رأی برای عضویت در هیئت امنای صندوق توسعه ملی انتخاب شدند.

 سید شمس الدین حسینی و غلامرضا مرحبا را به ترتیب با 150 و 102 رأی موافق به عنوان اعضای ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار شدند انتخاب شدند.

انتهای پیام/