اطلاعیه باشگاه گل‌گهر درباره حضور بانوان در ورزشگاه خانگی این تیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه گل‌گهر سیرجان، همان‌گونه که هواداران شریف و خونگرم باشگاه گل‌گهر سیرجان اطلاع دارند، امشب و از ساعت 21:30 تیم فوتبال گل‌گهر به مصاف تیم سپاهان اصفهان خواهد رفت. فرایند بلیت‌فروشی این دیدار که با استقبال خوب هواداران روبه‌رو شده است، از روز چهارشنبه آغاز و نظر به اینکه مجوز ورود بانوان محترم تا به این هفته، فقط برای مسابقه تیم‌های استقلال و مس کرمان در ورزشگاه آزادی تهران صادر شده است، متأسفانه در بازی امشب گل‌گهر و سپاهان فقط هواداران آقا، مجوز ورود به ورزشگاه را دارند.

باشگاه گل‌گهر ضمن اعلام آمادگی کامل برای پذیرش بانوان محترم، امیدوار است در هفته‌های بعد و در صورت کسب مجوز‌ ورود از سوی سازمان لیگ، شاهد حضور این عزیزان روی سکوهای ورزشگاه اختصاصیِ گل‌گهر باشیم. از هواداران آقا هم که امروز در ورزشگاه حضور دارند، خواهشمندیم مثل همیشه، فرهنگ بالای هواداری خود را به معرض نمایش بگذارند و ضمن حمایت جانانه از تیم فوتبال گل‌گهر، شرایط را برای ورود خانم‌ها به ورزشگاه تسهیل کنند.

گفتنی است دیدار تیم‌های گل‌گهر و سپاهان به صورت زنده از شبکه سراسری ورزش و شبکه استانی نیز پخش خواهد شد. امیدواریم امروز در کنار هم و با حمایت پرشور از گل‌گهر، روزی به یادماندنی برای ورزش سیرجان خلق کنیم.

انتهای پیام/