استقلالی ها اعتراض می کنند

به گزارش خبرگزاری برنا؛ اعتراض استقلال به رای صادره از سوی کمیته انضباطی به مدت زمان محرومیت تعلیقی امکان پذیر نیست به این خاطر که محرومیت های زیر 3 جلسه قابل اعتراض نیست؛ البته باشگاه استقلال درصورت موافقت رییس فدراسیون فوتبال می تواند در این بخش درخواست اعاده دادرسی و بررسی مجدد پرونده را داشته باشد. 

 ضمن اینکه این حق برای باشگاه استقلال محفوظ است که به میزان جریمه نقدی اعتراض و موجب طرح پرونده در کمیته انضباطی شود که بر اساس خبرهای رسیده باشگاه استقلال در هر دو بخش قصد رسیدگی به این پرونده را دارد.

گفتنی است در دیدار ملوان بندر انزلی و استقلال تهران در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر تخلفاتی از سوی ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم استقلال در جریان بازی مبنی بر لگد زدن به برانکارد مسئولین هلال احمر رخ داد که این امر باعث ایجاد تشنج شده است.

اعضای کمیته انضباطی ریکاردو ساپینتو را طبق مواد ۹۳ و ۹۴ و به جهت عذرخواهی ایشان پس از بازی، به مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی از مسابقات رسمی به فوتبال و به مدت یک سال محکوم کرد و در صورتی که در مدت زمان تعلیق مرتکب هرگونه تخلف دیگری شود محرومیت تعلیقی وی به اجرا درخواهد آمد.

 

انتهای پیام //