استاندار کردستان: شهیدان رجایی و باهنر الگوی عملکردی دولت مردمی هستند

به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ اسماعیل زارعی‌کوشا در آیین اختتامیه اولین دوره آموزشی ناظرین ذبح شرعی غرب کشور در سنندج، اظهار داشت: پیروی از راه شهدای دولت، حرکت در خط ولایت فقیه، تلاش برای امیدآفرینی و خدمتگزاری صادقانه به مردم از ویژگیهایی رییس جمهور دولت مردمی است.
وی با اشاره به پایین بودن امید و اعتماد مردم به دولت در پایان کار دولت دوازدهم افزود: برای بازیابی این امید که سرمایه اصلی نظام جمهوری اسلامی است، دولت سیزدهم برای اتمام کارهای برزمین مانده از همه توان خود هزینه کرد و اولین کار بازپرداخت بدهی‌های هنگفت دولت گذشته بود.
استاندار کردستان ایجاد فاصله بین مردم و دولت گذشته به بهانه کرونا را از دیگر ایرادات وارد دانست و افزود: این در حالی است که آیت‌الله رییسی علاوه بر حضور مستمر در جلسات، سفرهای استانی را هم برای دیدار چهره به چهره با مردم و امیدآفرینی بین آنها در صدر برنامه‌های خود دارد.
زارعی‌کو‌شا حاصل سفر رییس جمهور به کردستان را  تصویب ۱۷ هزار میلیارد تومان اعتبارات عمرانی برای استان برشمرد و با  بی‌سابقه خواندن آن اضافه کرد: با تحقق این مصوبات، جهش و تحول کم‌نظیری را در توسعه استان شاهد خواهیم بود.
وی  وجود پروژه‌های نیمه‌تمام و پروژه‌های ناتمام افتتاح شده در استان را مایه دلزدگی مردم عنوان و تصریح کرد: در سفر رییس جمهور به کردستان هیچ پروژه جدیدی شروع نشد تا طرحهای ناقص گذشته  تکمیل و بهره‌برداری شود.
زارعی‌کوشا در ادامه با اشاره به میزبانی مرز رسمی باشماق مریوان برای اولین بار به عنوان یکی از پایانه‌های خروجی زائران اربعین، این میزبانی را مایه برکت برای استان دانست و خاطرنشان کرد: امام حسین (ع) منحصر به شیعیان و مسلمانان نیست و پیروان دیگر ادیان نیز به این امان همام ارادت ویژه‌ای دارند.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی کشور نیز در این مراسم گفت:  ۵۰۰ کشتارگاه و چهارهزار ناظر شرعی مسؤولیت تامین گوشت حلال در ایران را بر عهده دارند.
این دوره آموزشی با حضور ناظران شرعی از استان‌های کردستان، ایلام، کرمانشاه، همدان، لرستان و مرکزی برگزار و در پایان از ناظران نمونه کشتارگاه‌های غرب کشور تقدیر شد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف