استاندار لرستان : تکمیل خط ریلی استان از پروژه های مورد توجه مقام معظم رهبری است/ تسریع در روند ساخت سد معشوره

به گزارش  خبرگزاری برنا از لرستان ؛ زیویار روز جمعه در جلسه مشترک شورای اداری و شورای اطلاع رسانی استان با حضور سخنگوی دولت، اظهار کرد: تکمیل خط ریلی استان از پروژه های مورد توجه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بوده و در دستور کار قرار دارد.

او افزود: با پیگیری های انجام گرفته، روند ساخت سد معشوره دیگر ابر پروژه ی استان تسریع خواهد شد.

استاندارلرستان تصریح کرد: به یاری خدا و حمایت های رئیس جمهور تکمیل سد معشور مشکل کم آبی کشاورزان را در چند شهرستان رفع خواهد کرد.

او  توزیع عادلانه ی یارانه ها را از اقدامات مهم و تاثیرگذار دولت سیزدهم دانست وخاطرنشان کرد: دولت با اجرایی کردن این طرح، مسیر یارانه ها را به سمت سفره ی دهک های پایین سوق داد.

او با بیان این که طرح توزیع یارانه ها بین مردم مصداق عدالت است،  عنوان کرد: با اجرای این طرح دهک های تنگ دست و کم درآمد جامعه از آن منتفع می شوند.

 زیویار با اشاره به مشکلات موجود در آغاز کار دولت سیزدهم، تصریح کرد: هر چند حجم مشکلات هنوز بالاست اما به لطف خدا و حمایت های مردم ثابت شده که با اتکا به ظرفیت های داخلی می توان بر مشکلات فائق آمده و روند رشد و توسعه را سرعت بخشید.

استاندار لرستان رمز موفقیت دولت را با مردم و درمیان مردم بودن برشمرد وتاکید کرد: علیرغم خشکسالی امسال، گندم تولیدی توسط کشاورزان ما در سالجاری ۱۲۰ درصد افزایش داشته است.

زیویار بیان کرد: سفر رئیس جمهور به استان و تصویب ۱۷۵ مصوبه الگویی از اراده برای حل مشکلات مردم محروم لرستان بود.

او  ادامه داد: در این راستا اعتبارات قابل توجهی از طرف دولت برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و احیا واحدهای تولیدی تعطیل در نظر گرفته شد.

استاندار لرستان همچنین با اشاره به مقوله ی “جهاد تبیین” تصریح کرد: همان گونه که مقام عظمای ولایت تاکید داشتند، می بایست اقدامات انجام شده به خوبی برای مردم تشریح و تبیین شوند.

 زیویار گفت: مردم به عنوان صاحبان اصلی کشور و نظام باید در جریان خدمات صورت گرفته قرار گیرند.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف