از اصفهان تا قائمشهر همه به دنبال امتیاز

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ از ساعت ۱۹:۰۰ امروز و هم‌زمان با دیدار استقلال مقابل مس کرمان در اصفهان تیم فوتبال ذوب آهن میزبان مس رفسنجان است. ذوبی‌ها تا امروز تنها ۲ امتیاز گرفته‌اند اما نمایش‌شان در بازی مقابل پرسپولیس نشان داد تا چه اندازه امسال تشنه موفقیت‌اند. تارتار امسال اعضایی جدید به کادرش اضافه کرده و به نظر می‌رسد آن‌ها عزم‌شان را برای موفقیت به طور جدی عزم کرده‌اند.

در سمت مقابل مس رفسنجان هم به اندازه ذوبی‌ها امتیاز جمع کرده اما انتظارات به دلیل عملکرد فصل گذشته‌شان از آن‌ها بالا است. تیم ربیعی در قائمشهر مقابل نساجی به تساوی ۱-۱ رسید و مقابل گل‌گهر به تساوی ۰-۰. این دیدار می‌تواند یکی از تاکتیکی‌ترین بازی‌های لیگ بین نسل جدید مربیان باشد.

از ساعت ۲۰:۰۰ امروز در مسجدسلیمان، نفتی‌ها میزبان پیکان هستند. طبق شنیده‌ها باید نفت مسجدسلیمان را یکی از تیم‌های خوب در نظر گرفت. آن‌ها برخلاف فصول گذشته کم حاشیه شروع کردند و مهاجری از همان ابتدا بنای تیمش را محکم پی‌ریزی کرده است. تا امروز هم آن‌ها بالاتر از گل‌گهر و سایر تیم‌های ۴ امتیازی در رده دوم قرار گرفته‌اند. احتمال حضور آن‌ها در نیمه اول جدول در ادامه وجود دارد. در سمت مقابل پیکان دیدنی حسینی در لیگ بیست و یکم انگار امسال پنچر شده. آن‌ها شکستی سخت مقابل مس متحمل شدند و مهره‌های زیادی از دست داده‌اند. قدم دوم برای آن‌ها می‌تواند اهمیت فراوانی داشته باشد.

آخرین دیدار از روز اول هفته سوم لیگ هم از ساعت ۲۰:۰۰ آغاز می‌شود. قائم‌شهری‌ها تا امروز یک تساوی و یک شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده‌اند. آن‌ها هفته قبل مقابل سپاهان شکست خوردند و حالا به دنبال انتقام‌اند. رقیب آن‌ها ملوانی است که علی‌رغم جذابیت رسانه‌ای اما از لحاظ فنی هنوز در سطح لیگ دسته اول کار می‌کند و ماحصلش رده شانزدهم لیگ است. ملوانی‌ها هنوز یک امتیاز هم دشت نکرده‌اند اما حالا می‌توانند از نساجی رده چهاردهمی امتیاز بگیرند. آیا تنها خط قرمز جدول لیگ در ردیف امتیازات، پاک می‌شود؟

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف