اخراج یک مدیر دولتی با حکم تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی

به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری برنا از خراسان جنوبی، مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: با ارسال گزارش از جهاد کشاورزی و صمت مبنی بر اینکه یک مدیر دولتی در یکی از شهرستان‌های خراسان جنوبی با همکاری چند نفر اقدام به عرضه خارج از شبکه و گرانفروشی آرد بر خلاف شبکه قانونی توزیع به اشخاص دیگر نموده است لذا پرونده‌ای تشکیل و در تعزیرات حکومتی رسیدگی گردید.
حسن پور گفت: در شعبه بدوی پس از بررسی مدارک و مستندات  موجود در پرونده و شنیدن دفاعیات متهمان و احراز وقوع تخلف، این مدیر دولتی به استناد بند ب ماده ۱۸ قانون تعزیرات حکومتی ناظر ماده ۵ و بند دال ماده ۲ مرتبه اول قانون مذکور علاوه بر جریمه نقدی ۱۴۳ میلیون ریالی به انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم و سایر افراد مرتبط در پرونده نیز به جزای نقدی محکوم شدند.
وی گفت: محکوم پس از رویت رای ابلاغی، اعتراض خود را نسبت به دادنامه صادره اعلام داشت تا پرونده برای بررسی مجدد به شعبه  اول تجدید نظر استان ارسال شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان افزود: در شعبه اول تجدید نظر استان پس از بررسی اوراق پرونده و لایحه اعتراضی و نظر به اینکه در این مرحله از رسیدگی محکوم نتوانسته دلایل و مدارک مستندی جهت نقض رای بدوی ارائه کند، بنابراین ضمن رد اعتراض، رای صابق الصدور تایید و قطعی گردیده است.

انتهای پیام

خبرنگار:مرضیه شهریاری

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف