اجرای پروژه بزرگراه شهید بروجردی شتاب گرفت

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، محمد جواد خسروی شهردار منطقه ۱۸  تهران اعلام کرد: با اجرای آرای ماده 100 معارضین ملکی طرح فرا منطقه ای بزرگراه شهید بروجردی، ملک گاراژ برنا بر اساس حکم قطعی کمیسیون ماده 100، با رای قلع و قمع، واقع در زیر گذر دور برگردان شهید بروجردی پس از اخذ رای دیوان عدالت اداری و طی مراحل قانونی، اخذ حکم قضایی و هماهنگی با نیرو های امنیتی و انتظامی، تصرف و در جهت احداث ادامه بزرگراه شهید بروجردی تخریب شدد. 

خسروی با تاکید بر اهمیت مساله ترافیک شهر تهران افزود: این معارض به گره ای چند  ساله برای احداث این بزرگراه مهم بدل شده بود که به همت همکاران ما در منطقه 18 و همراهی شهردار تهران این گره به نفع شهروندان باز شد.

گفتنی است ملک موصوف پیش از این به صورت  واحدهای تجاری در حال بهره برداری بوده و مانع از ادامه احداث بزرگراه شهید بروجردی بوده است. 

 بزرگراه ۷۶ متری شهید بروجردی به طول تقریبی ۵ کیلومتر و از آزادگان تا بلوار بهار را شامل می‌شود و دارای دو قطعه است. به طوری که از اتوبان آزادگان تا تقاطع الغدیر به طول تقریبی چهار کیلومتر و دارای پنج تقاطع غیر همسطح و قطعه دوم از تقاطع الغدیر تا بلوار بهار به طول تقریبی یک کیلومتر دارای دو تقاطع غیر همسطح را شامل می‌شود.

انتهای پیام/