اجرای ویژه برنامه قاب عاشقی از سیمای مرکز قم

به گزارش خبرگزاری برنا از قم مجتبی مصدق تهیه کننده ویژه برنامه قاب عاشقی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اجرای این برنامه گفت:‌ قاب عاشقی کاری از صداوسیمای مرکز قم و کمیته عکاسان خبری خانه مطبوعات و انجمن عکس بسیج هنرمندان استان قم که هر شب تا اربعین حسینی از سیمای نور پخش می شود.

وی افزود:‌ این برنامه با هدف پرداختن به فعالیت عکاسان خبری، مستند سازان و خبرنگاران فعال عاشورایی و اربعینی تولید تا بتوانیم در راستای رسالت معرفی اقدامات اربعین بکوشیم.

 

مصدق تصریح کرد:‌ با توجه به اینکه اصحاب هنر و رسانه همواره در ترسیم کارهای اربعینی نقش داشتند و تصاویر و خلاقیت ها را به نمایش می گذاشتند؛ باید فعالیت های پشت صحنه ای آنها نیز به نمایش در می آمد که در این برنامه این اقدامات به نمایش گذاشته شد.

تهیه کننده ویژه برنامه قاب عاشقی با اشاره به طراحی دکور برنامه گفت:‌ سعی کردیم دکور برنامه کاملا متفاوت باشد و از این رو طرح پرچم متبرک گنبد حرم امام حسین(ع) در استودیو نصب شد.

مصدق گفت: برنامه از سه بخش تولید شده است که بخش اول معرفی دوستان اصحاب رسانه و بخش دوم در مورد معرفی کارهای آنها و تجربیات و سختی های کار است.

وی ادامه داد: اما در بخش سوم بسیار تلاش شد تا به طرح و ایده ای که در خصوص حال و هوای میهمانان در زمان مواجه شدن با پرچم گنبد امام حسین(ع) بود؛ برسیم که این نیز به تصویر در آمد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف