اجرای عملیات جاده ای در محورهای فیروزکوه و کندوان


اجرای عملیات جاده ای در محورهای فیروزکوه و کندوان

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از اعمال محدودیت ترافیکی در محور “فیروزکوه” و ” کندوان” از 31 مرداد ماه تا 20 شهریور ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ یداله جهان تاب رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران با اعلام این خبر، اظهار داشت: با توجه به درخواست مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مبنی بر صدور مجوز عملیات کارگاه جاده ای در محور فیروزکوه کیلومتر 8 تا 58 منطقه (قائم شهر تا گدوک) و محور کندوان کیلومتر 5 تا 70  منطقه (چالوس تا تونل کندوان) محدودیت های ترافیکی اعمال خواهد شد.

وی با بیان اینکه این محدودیت ها از 31 مرداد ماه الی 20 شهریور اعمال خواهد شد، ادامه داد: محدودیت های ترافیکی در روزهای یک شنبه، دوشنبه و سه شنبه از ساعت 8 صبح تا 17 عصر هر هفته به غیر از روزهای شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه اجرای این عملیات جاده ای جهت نصب تجهیزات و برق رسانی به سامانه های ثبت تخلف سرعت انجام خواهد شد، گفت: عملیات با انسداد مقطعی و کوتاه مدت یک خط عبوری انجام شده، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

وی از رانندگان و سایل نقلیه خواست در زمان اعمال محدودیت با صبر و حوصله و رعایت قوانین و مقررات راهور پلیس و عوامل راهداری را در اجرای مأموریت یاری کنند.